احداث بیمارستان 200 تخت خوابی در شهرستان شمیرانات

به گزارش تور روسیه ارزان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از احداث بیمارستان 200 تخت خوابی در سطح شهرستان شمیرانات اطلاع داد.

احداث بیمارستان 200 تخت خوابی در شهرستان شمیرانات

به گزارش تور روسیه ارزان، نعمت الله ترکی در حاشیه یازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با تاکید بر اینکه اجرایی نشدن طرح کاداستر برای استان تهران از مسائل اساسی محسوب می گردد اضافه نمود: ملزم شدیم تا دستگاه ثبت اسناد را در امر تهیه نقشه کاداستر انجام دهیم. این امر دو سالی است که آغاز گردیده و پیشرفت کار در برخی دستگاه ها تا حدود سه درصد بوده است.

وی اضافه نمود: کلیه دستگاه های اجرایی از شهرداری ها گرفته تا بخشداری ها و... باید در اجرای طرح کاداستر همکاری داشته باشند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع احداث بیمارستان 200 تخت خوابی در شمیرانات اشاره نمود و اضافه نمود: 27 هزار متر زمین توسط دولت برای این کار اختصاص یافته که استعلامات آن انجام گردیده است و مقرر گردیده توسط خیران ساخته گردد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ادامه داد: یکی از مسائل مهمی که در استان تهران موجب ایجاد نگرانی گردیده است ساخت و سازهای غیر مجاز است. بر همین اساس مقرر شد تا طرح جامع و تفصیلی همه شهرها در سطح استان اجرا گردد و تمامی مسئولان موظف هستند از ساخت و سازهای غیر مجاز جلوگیری نمایند.

به گزارش تور روسیه ارزان، طرح کاداستر یکی از وظایف قانونی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که در آن اشراف کامل بر حدود واقعی املاک، مستحدثات و اراضی در کشور معین می گردد تا بتواند پایه و اساس اصلی و استقرار مالکیت مآغاز صاحبان املاک را فراهم و میزان اراضی دایر، بایر و شهری و موقوفات را در آن معین می نمایند. ایجاد نظامی دقیق، ساده، روان و قابل تغییر با زمان حاکم بر امور املاک و مستحدثات کشور در معین محدوده های قانونی مالکیت از اهداف این طرح به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 114

به "احداث بیمارستان 200 تخت خوابی در شهرستان شمیرانات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث بیمارستان 200 تخت خوابی در شهرستان شمیرانات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید