اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه هیچ نسبتی با معاون اول رئیس جمهور ندارند

به گزارش تور روسیه ارزان، در پی انتشار اتهاماتی در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و برخی از سایت های خبری مبنی بر انتساب فامیلی اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه به معاون اول رئیس جمهور، دفتر اسحاق جهانگیری تکذیبیه ای منتشر کرد.

اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه هیچ نسبتی با معاون اول رئیس جمهور ندارند

به گزارش تور روسیه ارزان، متن کامل این تکذیبیه به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به دنبال انتشار گسترده مطلبی سراسر کذب در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و برخی از سایت های خبری مبنی بر انتساب فامیلی اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه به معاون اول محترم رئیس جمهور، نکات زیر به آگاهی ملت شریف ایران به خصوص کارگران پرتلاش و زحمتکش این شرکت می رسد:

1- هرگونه انتساب نسبی و فامیلی اعضای هیأت مدیره شرکت مذکور به جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور قویاً تکذیب می گردد چرا که اساساً ایشان خواهرزاده هایی با نام خانوادگی اسدبیگی ندارند.

2- خط مشی کاری و اصول مدیریتی جناب آقای دکتر جهانگیری از ابتدا تاکنون، مؤید این نکته اساسی است که ایشان هیچگاه توصیه ای برای بستگان خود ننموده و نمی کنند.

3- روشن است که تخریب چهره مسئولان نظام به وسیله اتهام زنی های ناروا و کذب در چارچوب جنگ روانی و رسانه ای رسانه های معاند با هدف پشتیبانی از جنگ اقتصادی دشمنان علیه ایران عزیز انجام می گردد و انتظار منطقی و عقلانی از رسانه های داخلی در این شرایط این است که برای خنثی سازی توطئه های دشمنان، دقت و هوشیاری خود را بیش از پیش حفظ نموده و از بازنشر اخبار کذب به شدت پرهیز کنند.

4- فرصت را مغتنم شمرده و به کارگران عزیز و پرتلاش شرکت نیشکر هفت تپه اطمینان می دهیم همانگونه که مسئولان استان خوزستان در سفر اخیر معاون اول محترم رئیس جمهور به این استان، پیگیر حل مسائل و مسائل این شرکت بودند، جناب آقای دکتر جهانگیری دستورات و تأکیدات لازم برای حل مسائل و مسائل شرکت نیشکر هفت تپه را صادر نموده و همچنان از مسئولان ذیربط پیگیر موضوع هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 156

به "اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه هیچ نسبتی با معاون اول رئیس جمهور ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه هیچ نسبتی با معاون اول رئیس جمهور ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید