افزایش سرمایه بیمه آسماری تصویب شد

به گزارش تور روسیه ارزان، مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بیمه آسماری با اکثریت آرا به افزایش سرمایه 650 میلیارد ریالی این شرکت رای مثبت داد.

افزایش سرمایه بیمه آسماری تصویب شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، در این جلسه که امروز 24 / 9 / 1399 با حضور 79.35 درصد کل سهامداران و به ریاست آیت کریمی نائب رئیس هیئت مدیره تشکیل شد، گزارش توجیهی افزایش سرمایه توسط علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت قرائت شد.

در ادامه بررسی و دستور جلسه و با رای گیری از سهامداران، افزایش سرمایه شرکت از 250 میلیارد ریال به 900 میلیارد ریال تصویب و مقرر شد 35 میلیارد ریال این افزایش از محل مطالبات حال شده سهامداران، 600 میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی های غیرمنقول و 15 میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران محقق شود.

در این جلسه همچنین بهنام ایثاری به نمایندگی از سهامداران با بیان این که بیمه آسماری جزو تنها شرکتهایی است که در اثر فعالیت های بیمه گری و به صلاحدید خود به مرحله افزایش سرمایه رسیده است، گفت: این شرکت با هدف رشد هرچه بیشتر افزایش سرمایه داده و از این رو با کمترین فشار به سهامدار در حال افزایش سرمایه است.

وی منابع حاصل از عملکرد بیمه ای را عامل اصلی افزایش سرمایه شرکت خواند و اظهار کرد: درآمد ناشی از حباب بورس و سرمایه گذاری های مربوطه به افزایش سرمایه شرکت تخصیص نیافته و ایجاد چنین شرایطی تنها در سایه تلاش هیات مدیره ،مدیرعامل و تک تک پرسنل شرکت محقق شده است.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1713

به "افزایش سرمایه بیمه آسماری تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سرمایه بیمه آسماری تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید