باشگاه بارسلونا درخواست ترک باشگاه از سوی لیونل مسی را پذیرفت، اما تنها با این قیمت &hellip

به گزارش تور روسیه ارزان، تصور باشگاه بارسلونا بدون لیونل مسی برای هر کسی، حتی اگر هوادار این باشگاه نباشد، سخت است. دوران طلایی بارسلونا را با پپ گواردیولا، اینیستا و ژاوی و مسی به خاطر آورید. زمانی که آنها شکوه فوتبال تهاجمی و مالکانه و تیکی تاکا را به دنیا اموختند.

باشگاه بارسلونا درخواست ترک باشگاه از سوی لیونل مسی را پذیرفت، اما تنها با این قیمت &hellip

زمانی که پپ رفت، باشگاه هنوز هم زیبا بازی می کرد، اما باید بگوییم خیلی وقت ها ادای تیکی تاکای دوران پپ را درمی آورد و گرچه بعد از پپ هم بارسلونا، قهرمانی های زیادی به دست آورد، اما باید بگوییم که دوران طلایی بارسلونا هم مانند آژاکس دهه 70 یا میلان دهه 90، دیگر به پایان رسیده بود.

به سختی با رفتن اینیستا و ژاوی کنار آمده بودیم که شکست 8 به 2 در مقابل بایرن مونیخ، دیگر میخی بر تابوت دوران پساپپ هم شد و نشان داده که باشگاه باید کلا از نو ساخته گردد. منتها اصلا تصور نمی کردیم که بارسلونا این دوران را باید بدون مسی بگذارند.

شخصا تنها در صورتی می توانم فقدان مسی را تحمل کنم که در یک سناریویی تخیلی مسی به منچستریونایتد بپیونند، اما خوب می دانیم که DNA منچستر با این انتقال های عظیم سازگار نیست و ستاره های کوچکتر از مسی را هم هیچگاه، حتی در دوره سرالکس فرگوسن هم نتوانسته جذب کند و فعلا شایعه انتقال مسی به باشگاه همشهری منچستر -منچسترسیتی- بسیار داغ تر است.

آخرین خبر در خصوص مسی به نقل از سایت مترو این است که باشگاه درخواست مسی برای ترک بارسلونا پذیرفته است. منتها در صورتی با پیشنهاد باشگاه های دیگر موافقیت می نماید که دست کم 200 میلیون یورو دریافت کند!

درخواست ستاره 33 ساله باشگاه باعث شد که یک نشست اضطراری در باشگاه برگزار گردد. در حالی که کاتالان ها امید دارند که هنوز ستاره خود را حفظ نمایند، فاصله اندک با آغاز فصل جدید، باشگاه را نگران نموده که نکند این شرایط نامعلوم روی کل باشگاه سایه بیفکند.

پیش از این در سال 2017 باشگاه پاری سن ژرمن با پرداخت 199.5 میلیون دلار برای نیمار، رکورد نقل و انتقال را شکست و به نظر نمی رسید ظرف چند سال این رکورد شکسته گردد. اما حالا با قضیه مسی به نظر می رسد که این کرود شکستنی باشد.

برآورد می گردد که درآمد هفتگی حدود 970 هزار یورو باشد. حالا این سوال مطرح است که کدام باشگاه در میانه بحران کرونا که درآمدسازی باشگاه ها را به شدت تحت تاثیر قرار داده، توانایی پرداخت این صورتحساب یا صورتحساب بالاتر را دارد؟

البته تیم حقوقی مسی بر این باورند که از یک خلا در قرارداد مسی می توانند استفاده نمایند تا او بازیکن آزاد گردد.

ابتدای تابستان مسی می توانست از یک ماده در قرارداد برای این کار استفاده کند، اما حالا ظاهرا این شرط منقضی و غیرقابل استفاده شده است. اما تیم حقوقی مسی اعتقاد دارد که الحاقیه این فصل قرارداد، این ماده را از حالات انقضا درمی آورد و او هنوز شانس بازیکن آزاد شدن را خواهد داشت.

منبع: یک پزشک
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1491

به "باشگاه بارسلونا درخواست ترک باشگاه از سوی لیونل مسی را پذیرفت، اما تنها با این قیمت &hellip" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه بارسلونا درخواست ترک باشگاه از سوی لیونل مسی را پذیرفت، اما تنها با این قیمت &hellip"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید