مشخص کرایه کامیون ها بر حسب تن کیلومتر در آستانه تصویب نهاده شد

به گزارش تور روسیه ارزان، محمد حاجی صفری عصر امروز در جلسه آنالیز مسائل شرکت های مسافربری در زمینه لاستیک در فرمانداری مهریز که با حضور صباغیان، نماینده مردم مهریز برگزار گردید، گفت: لاستیک و قطعات مصرفی با روند افزایشی قیمت و سیر نزولی توزیع، پاسخگوی نیازهای رانندگان نخواهد بود و نوسان و افزایش قیمت ها مسائلی برای رانندگان ایجاد نموده است.

مشخص کرایه کامیون ها بر حسب تن کیلومتر در آستانه تصویب نهاده شد

وی با تاکید بر اینکه این مسائل می تواند باعث بروز اختلالاتی در سیستم حمل و نقل بار گردد، بیان نمود: سازمان صنعت، معدن و تجارت باید این بخش از مسائل را پاسخگو باشد.

حاجی صفری در مورد تغییر کرایه ها و درخواست رانندگان برای افزایش آن نیز یادآور شد: اگر بحث کرایه بر اساس تن کیلومتر اجرا گردد، بسیاری از مسائل حل خواهد شد و دیگر در هر فصل احتیاج به تغییر قیمت ها نیست.

وی ادامه داد: کرایه بر حسب تن کیلومتر نهایی گردیده و در صورت تصویب دیگر مسئله ای در این زمینه نخواهیم داشت.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به تعداد کامیون هایی که در شهرستان ها وجود دارد، مراکز حواله لاستیک را تعیین نموده ایم و تدابیری اندیشیده ایم که مسائل کمبود لاستیک حل گردد.

وی در مورد تردد کامیون ها در سطح شهرهای استان و اعتراض مردم به این موضوع نیز عنوان نمود: شهرداری ها مکلف شدند با توجه به عبور و مرور کامیون ها در محله ها، نسبت به تامین پارکینگ در حاشیه شهر اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 دی 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 98

به "مشخص کرایه کامیون ها بر حسب تن کیلومتر در آستانه تصویب نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص کرایه کامیون ها بر حسب تن کیلومتر در آستانه تصویب نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید