حمایت گاس هیدینگ از تیم بحران زده لیگ برتر روسیه

سرمربی مطرح هلندی از تیم سابقش در لیگ برتر روسیه به خاطر قرار دریافت در شرایط بحرانی حمایت کرد.

حمایت گاس هیدینگ از تیم بحران زده لیگ برتر روسیه

به گزارش خبرنگاران، گاس هیدینگ به جمع حامیان تیم فوتبال باشگاه آنژی ماخاچکالا پیوست و ابراز امیدواری کرد تیم سابقش از این شرایط بحرانی خارج گردد.

بازیکنان پیشین تیم آنژی ماخاچکالا شامل روبرتو کارلوس و ساموئل اتوئو نیز در روزهای اخیر با انتشار پیام های ویدئویی در شبکه های اجتماعی حمایت خود را از این تیم جمهوری داغستان روسیه اعلام نموده بودند.

در پیام ویدئویی گاس هیدینگ که توسط باشگاه آنژی ماخاچکالا منتشر گشت آمده است: من، گاس هیدینگ لذت بزرگ کار در تیم آنژی را داشتم و توانستیم به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنیم. الان از من خواهش کردند تا سهمی هر چند کوچک در تیم آنژی داشته باشم. شنیدم که این تیم در شرایط بسیار دشواری به سر می برد و امیدوار هستم قدرت، انرژی و منابع مالی را به دست آورد تا از این چالش سربلند بیرون آید. اطمینان دارم که این کار گشتنی است زیرا شما مصمم هستید.

اولگ فلگونتوف، مدیر ورزشی باشگاه آنژی پیش از این گفته بود که این باشگاه 250 میلیون روبل بدهی دارد و بازیکنان از ماه آوریل هیچ گونه دریافتی نداشتند.

گاس هیدینگ در فصل 2013 - 2012 لیگ برتر فوتبال روسیه سرمربی تیم آنژی ماخاچکالا بود. سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی نیز یک فصل به صورت قرضی در این تیم بازی نموده است.

منبع: tn.ai

به "حمایت گاس هیدینگ از تیم بحران زده لیگ برتر روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت گاس هیدینگ از تیم بحران زده لیگ برتر روسیه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید