خبرنگاران فرماندار: بازار تبریز تعطیل نمی گردد

به گزارش تور روسیه ارزان، تبریز - خبرنگاران - فرماندار تبریز با اشاره به شرایط زرد کرونایی شهرستان گفت: در این شرایط بر اساس پروتکل های بهداشتی برنامه ای برای تعطیلی بازار تبریز نداریم.

خبرنگاران فرماندار: بازار تبریز تعطیل نمی گردد

بهروز مهدوی روز دوشنبه در یک گفت وگوی خبری، ضمن رد شایعه تعطیلی دو هفته ای بازار و مجتمع های تجاری تبریز، افزود: این شایعه در حالی در شبکه های اجتماعی دست به دست می گردد که فعلا هیچ دستورالعملی در این خصوص صادر نشده است.

وی افزود: انتشار چنین شایعاتی موجب افزایش مراجعه به بازار تبریز در روزهای اخیر شده که تراکم نگران نماینده جمعیت را به دنبال داشته است.

مهدوی ادامه داد: بر اساس پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا، بازارهای سرپوشیده و مجتمع های تجاری با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند در شرایط زرد کرونایی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی به نقش مردم در حفظ پایداری شرایط فعلی شیوع کرونا در شهرستان تبریز اشاره نمود و افزود: مردم با ماسک زدن و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نیز مدیریت زمانی و مکانی خریدهای خود می توانند حتی شرایط را به آبی نیز تبدیل نمایند.

وی افزود: انتخاب مراکز خرید محلات و مناطق نزدیک به منزل مسکونی، همچنین توزیع زمان مراجعه به این مراکز می تواند از تراکم جمعیت پیشگیری کند.

فرماندار تبریز ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی در روزها و هفته های پایانی سال شاهد کاهش مبتلایان به کرونا در شهرستان تبریز باشیم تا بازاریان و کسبه بیش از پیش متضرر نشوند و شرایط سال گذشته تکرار نگردد.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر تعطیلی بازار سرپوشیده تبریز به عنوان قلب تپنده مالی و تجاری این شهر از پانزدهم اسفند ماه سال جاری در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1806

به "خبرنگاران فرماندار: بازار تبریز تعطیل نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار: بازار تبریز تعطیل نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید