زخمی شدن 18 مامور پلیس در اعتراضات آلمانی ها به محدودیت های کرونا

به گزارش تور روسیه ارزان، گزارش ها حاکی از آن است که اعتراضات در پایتخت آلمان علیه دستورات دولت برای مقابله با کرونا به درگیری کشیده شده و موجب زخمی شدن 18 مأمور پلیس شده است.

زخمی شدن 18 مامور پلیس در اعتراضات آلمانی ها به محدودیت های کرونا

به گزارش گروه بین الملل تور روسیه ارزان، اعتراضات گسترده در شهر برلین، پایتخت آلمان علیه قوانین اجباری برای زدن ماسک و دستورات دولت برای مقابله با ویروس کرونا، امروز به زخمی شدن 18 مأمور پلیس ختم شد.

به نوشته وبگاه راشا تودی، این اعتراضات بعد از اینکه پلیس این شهر تلاش کرد جمعیت معترضان را به دلیل عدم رعایت فاصله های اجتماعی متفرق کند به درگیری معترضان با پلیس کشیده شد و مأموران نیز تعدادی از این معترضان را دستگیر کردند.

پلیس برلین تخمین زده بیش از 20 هزار نفر در این تظاهرات که روز گذشته (شنبه) آغاز شد حضور پیدا کرده اند. این در حالی است که برخی رسانه ها این رقم را بسیار بالاتر ارزیابی می کنند.

معترضان که بیشتر آنها ماسک بر روی صورت ندارند، پلاکاردهایی با شعارهایی علیه محدودیت های اعمال شده از سوی دولت برای ویروس کرونا، واکسیناسیون و استفاده از ماسک حمل کردند.

مأموران پلیس نیز در این اعتراضات مداخله کردند و مدعی شدند که تظاهرات کنندگان قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده اند.

ویدئو های منتشر شده از این تظاهرات نشان می دهند افرادی که این اعترضات را از روی سکو ها سازماندهی می کردند توسط مأموران پلیس به زور از صحنه خارج شده و مردم دیگر نیز فریاد می کشیدند.

مأموران نیز بعد از آن از بلندگوهایی برای متفرق کردن معترضین استفاده کردند. بعد از آنکه برخی از تظاهرکنندگان از دستور پلیس برای ترک محل سرپیچی کردند، مأموران نیز چندین نفر را بازداشت کردند.

ویدئو های دیگر نیز نشان می دهند که برخی از معترضان توسط پلیس با تجهیزات ضدشورش به بیرون از صحنه اعتراضات منتقل شده اند

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1460

به "زخمی شدن 18 مامور پلیس در اعتراضات آلمانی ها به محدودیت های کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زخمی شدن 18 مامور پلیس در اعتراضات آلمانی ها به محدودیت های کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید