قاضی منصوری با تهدید از من باج 500 هزار یورویی گرفت!

به گزارش تور روسیه ارزان، در چهارمین جلسه دادگاه پرونده اکبر طبری، وکیل مدافع متهم مشایخ بیان نمود: منصوری در سال 95 مراجعات مکرری به نجفی داشته و درخواست های اقتصادی اعم از آپارتمان و پول داشته است. مشایخ گفته است منصوری با لحنی تهدید آمیز توقعات خود را بیان می نموده که در نهایت نجفی 5 بسته صد هزار یورویی در سال 95 به منصوری می دهد.

قاضی منصوری با تهدید از من باج 500 هزار یورویی گرفت!

وی در ادامه گفت: در مورد منصوری هیچ دلیلی غیر از خوداظهاری موکل وجود ندارد و براساس اظهارات موکل علیه منصوری اعلام جرم شده است.

وکیل مدافع متهم مشایخ گفت: منصوری در سال 95 مراجعات مکرری به نجفی داشته و درخواست های اقتصادی اعم از آپارتمان و پول داشته است. مشایخ گفته است منصوری با لحنی تهدید آمیز توقعات خود را بیان می نموده که در نهایت نجفی 5 بسته صد هزار یورویی در سال 95 به منصوری می دهد.

بیشتر بخوانید:

قاضی فراری چگونه سر از رومانی درآورد؟

تماس قاضی منصوری با متهم پرونده طبری: بگو پول را قرض دادم!

نماینده دادستان: قاضی منصوری رفت و تلفنش را در ایران گذاشت!

منصوری به عنوان یک متهم باید در دادگاه از خود دفاع کند

در همین حال دادستان کل کشور درباره اتهاماتی که علیه متهم منصوری در پرونده طبری مطرح می گردد، گفت: او هم به عنوان یک متهم باید بیاید در دادگاه از خود دفاع کند هر چه که دفاع مستند باشد دادگاه بر اساس آن رای خواهد داد.

منتظری دادستان کل کشور در حاشیه جلسه دیوان عالی کشور، در جمع تور روسیه ارزان و در مورد پرونده اکبر طبری، گفت: در رابطه با پرونده طبری، به لحاظ اینکه دادگاه آن در جریان است و ثانیا اینکه مسائلی را که ضروری است سخنگوی قوه قضاییه مطرح نموده و با توجه به اینکه، اطلاعات، به روز است و باید به روز باشد در پاسخ به سئوال شما جوابی نمی دهم؛ چرا که هر روز ممکن است اطلاعات تغییر و تحول پیدا کند.

دادستان کل کشور درباره اتهاماتی که علیه متهم منصوری در پرونده طبری مطرح می گردد نیز گفت: او هم به عنوان یک متهم باید بیاید در دادگاه از خود دفاع کند و هر چه که دفاع مستند باشد دادگاه بر اساس آن رای خواهد داد؛ چرا که پرونده، پرونده ای عظیم، مهم و پیچیده است و باید صبر کنیم تا ببینیم در نهایت رای دادگاه چه خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1377

به "قاضی منصوری با تهدید از من باج 500 هزار یورویی گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاضی منصوری با تهدید از من باج 500 هزار یورویی گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید