مجید قیدی: حواشی ازدواج ما در اندونزی تمرکز همسرم را بهم ریخت

به گزارش تور روسیه ارزان از اندونزی، مجید قیدی ملی پوش تیر و کمان ایران درباره ازدواج پر سر و صدایش با پریسا براتچی دیگر ملی پوش تیر و کمان اظهار کرد: این چند روز خیلی تیرو کمان پرحاشیه گردیده است. خود شما و چند نفر از خبرنگاران در جریان بودند ما از چندی قبل تصمیم داشتیم خبر ازدواج رسمی خود را اعلام عمومی کنیم. قطعا آشنایی از پیش بود و مقدماتی انجام گردیده بود اما خودمان تصمیم داشتیم در جریان این بازی ها به طور نمادین خبر ازدواج را اعلام کنیم.

مجید قیدی: حواشی ازدواج ما در اندونزی تمرکز همسرم را بهم ریخت

وی اضافه نمود: نمی دانستیم که این موضوع با حواشی مربوط به خانم نعمتی مرتبط می گردد. این خیلی اشتباه است. فکر میک نم برخی حتی بیشتر از مدال طلا به دنبال حواشی هستند و فکر می نمایند. برعکس رسانه های خارجی که خیلی مثبت برخورد کردند متاسفانه اقدام ما در داخل ایران خیلی بازتاب مثبتی نداشت.

قیدی تاکید نمود: حواشی این یکی دو روز تاثیر زیادی روی عملکرد همسرم گذاشت و تمرکز او را بهم ریخت و همین موضوع موجب شد چهارم گردد. تیر و کمان ورزش تمرکزی است.

ملی پوش تیروکمان ایران تاکید نمود: به هیچ عنوان این اقدام ما ربطی به فدراسیون نداشت. ما خودمان تصمیم گرفتیم. رئیس فدراسیون تازه آمده است و برخی با او خصومت دادند به همین خاطر ما را هم زیر سوال می برند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 239

به "مجید قیدی: حواشی ازدواج ما در اندونزی تمرکز همسرم را بهم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید قیدی: حواشی ازدواج ما در اندونزی تمرکز همسرم را بهم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید