واکسینه عموم مردم خوزستان تا بهار1400

به گزارش تور روسیه ارزان، تهران (پانا) - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیان کرد عموم مردم خوزستان تا بهار 1400 واکسینه می شوند اما تا زمان انجام این کار باید پروتکل های بهداشتی به صورت جدی رعایت گردد.

واکسینه عموم مردم خوزستان تا بهار1400

به گزارش ایرنا فرهاد ابول نژادیان پنجشنبه در حاشیه طرح واکسیناسیون خانه سالمندان در اهواز گفت: سالمندان از گروه های هدف و آسیپ پذیر بوده و با توجه به ابلاغ وزارت بهداشت، باید واکسیناسیون آنها انجام گردد.

وی با بیان اینکه امروز به 240 نفر از سالمندان و پرسنل سرای سالمندان خوزستان واکسن دریافت کردند اضافه کرد: در مجموع 450 نفر از سالمند و پرسنل آن واوسن دریافت می نمایند که امروز برای نیمی از این افراد واکسن تزریق می گردد و مابقی ظرف یکی ، 2 روز آینده انجام می گردد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه روز آدینه 22 اسفندماه محموله جدید واکسن کرونا وارد استان می گردد گفت: در مرحله جدید واکسیناسیون پرسنل بهداشت و درمان، بیماران خاص، ام اس، تالاسمی، دیالیزی، هموفیلی و پرخطر انجام می گردد و کوشش می کنیم به دیگر اقشار مردم واکسن تزریق گردد.

وی گفت: برای جلوگیری از انتشار بیماری، انتظار داریم که مردم از ورود و خروج به شهرهای قرمز خودداری نموده و در تعطیلات نوروز سعی نمایند در خانه های خود بنانند.

ابول نژادیان گفت: در پیک سوم بیماری، سن ابتلا پایین تر و واگیری آن شدیدتر است که امیدواریم با انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد شرایط بهتری در خوزستان باشیم.

در حال حاضر 11 شهرستان خوزستان در شرایط قرمز و هشت شهرستان نارنجی هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1872

به "واکسینه عموم مردم خوزستان تا بهار1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسینه عموم مردم خوزستان تا بهار1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید