واکنش به شایعه بنزین تک نرخی 3 هزار تومانی

به گزارش تور روسیه ارزان، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حالی خبر تک نرخی شدن بنزین در شبکه مجازی دست به دست می گردد این موضوع را تکذیب می نماید.

واکنش به شایعه بنزین تک نرخی 3 هزار تومانی

به گزارش تور روسیه ارزان به نقل از ایرنا، بیش از دو ماه از شروع سهمیه بندی بنزین می گذرد با این حال در این دو ماه روزی نبوده که شایعه ای در خصوص بنزین و قیمت آن مطرح نگردد. از مخالفت نمایندگان در روزهای اول و طرح سه فوریتی گرفته تا بحث استیضاح وزرا نیز همگی ریشه در سهمیه بندی بنزین داشت.

اما مهمترین شایعه ای که هر چند روز یکبار تکرار می گردد و به گوش می رسد، بحث تغییر قیمت بنزین و تک نرخی شدن آن است. موضوعی که با وجود تاکید رهبر معظم انقلاب بر ادامه اجرای سهمیه بندی بنزین، حتی از زبان بعضی از نمایندگان مجلس نیز به گوش می رسد.

در آخرین مورد نیز در یکی دو روز گذشته بحث تک نرخی شدن بنزین با قیمت سه هزار تومان دوباره مطرح شده است. موضوعی که این بار به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی دست به دست می گردد و این در حالی است که سخنگوی این شرکت بنزین تک نرخی را برای چندمین بار تکذیب می نماید.

فاطمه کاهی با بیان اینکه تک نرخی شدن بنزین مطرح نیست، گفت: هر تصمیم رسمی در سایت این شرکت و به وسیله اطلاعیه های رسمی اعلام می گردد و سایر موارد از نظر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مورد تایید نیست.

وی با اشاره به اینکه تصمیم جدیدی در خصوص قیمت بنزین گرفته نشده، ادامه داد: تک نرخی شدن بنزین تکذیب می گردد.

بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی مالی سران قوا از بامداد آدینه 24 آبان بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد.

بر این اساس قیمت بنزین معمولی سهمیه ای هر لیتر 1500 تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر 3500 تومان معین شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1087

به "واکنش به شایعه بنزین تک نرخی 3 هزار تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به شایعه بنزین تک نرخی 3 هزار تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید