گرشاسبی: قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!، قرار به رفتن باشد کلا می روم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اسپانسر پیدا نموده اند که از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!

گرشاسبی: قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!، قرار به رفتن باشد کلا می روم

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد اینکه شایعه گردیده بود فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس اولتیماتوم داده ظرف یک ماه آینده مدیرعامل خود را معرفی کند، گفت: بله! قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!گویا اسپانسری هم در این مورد پیدا نموده اند! (با خنده) خوشبختانه روابط عمومی فدراسیون فوتبال خیلی زود این خبر کذب را تکذیب کرد و شایعه سازان به هدف خود نرسیدند.

تا ثانیه آخری که باشم کارم را انجام می دهم وی در واکنش به این مسئله که در فاصله چند روز مانده به دیدار حساس پرسپولیس مقابل الدحیل صحبت از تغییرات مدیریتی در این باشگاه است و این مسئله حواشی برای پرسپولیس ایجاد نموده است، گفت: نه این موضوع اجازه نمی دهد مشکلی برای تیم ما بوجود بیاید و من تا ثانیه آخری که در پرسپولیس باشم کار خود را انجام خواهم داد.

در سمتی که هستم نمانم در هیچ پست دیگری در باشگاه کار نخواهم کرد سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در صورت رفتنش از این پست آیا به عنوان عضو هیئت مدیره در باشگاهش فعالیت خواهد نمود، یادآور شد: اگر از این سمتی که هستم کنار بروم کلا از باشگاه پرسپولیس جدا خواهم شد و در هیچ قسمت دیگری از باشگاه فعالیت نخواهم کرد. ضمن اینکه در مورد قانون جدید برای بازنشستگان هنوز نامه ای به وزارت ورزش نرسیده است. باید این نامه بیاید و بعد از آن ببنیم چه می گردد.

ما هم منتظریم قانون ابلاغ گردد گرشاسبی همچنین در ارتباط با اینکه وزیر ورزش اعلام نموده اگر قانون منع کار بازنشستگان به وی ابلاغ گردد در همان هفته اول آن را اجرایی خواهد نمود، گفت: انشالله، ما هم منتظریم این اتفاق رخ دهد و قانون ابلاغ گردد.

چک اسپانسر تا 48 ساعت آینده نقد می گردد وی راجع به نقد نشدن چک اسپانسر پرسپولیس که امروز در اختیار این باشگاه قرارداده گردده بود، به خبرنگاران گفت: قول داده اند تا فردا یا نهایتا 48 ساعت آینده نقد گردد. امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

قانون می گوید شرایط در آبادان مهیای بازی باشد سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نگران نیستند در بازی روز پنجشنبه با نفت آبادان حواشی ایجاد گردد و نتوانند بازی خوبی انجام دهند گفت: ما برای بازی فوتبال راهی آبادان می شویم و سایر مسائل به میزبان و برگزار کنندگان مسابقه مربوط می گردد. قانون می گوید همه چیز باید برای برگزاری بازی مهیا باشد.

لیدر به آبادان نمی بریم گرشاسبی در واکنش به این موضوع که آیا پرسپولیس با توجه به حواشی که پیرامون لیدرهایش با لیدرهای اهوازی در جریان بازی با استقلال خوزستان رخ داد، باز هم قصد دارد لیدر با خود به آبادان ببرد، گفت: لیدری با خود با آبادان نخواهیم برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گرشاسبی: قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!، قرار به رفتن باشد کلا می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!، قرار به رفتن باشد کلا می روم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید