بهترین زمان برای سفر به تایلند

به گزارش تور روسیه ارزان، تایلند کشوری با آب‌وهوای معمولی بوده و هر زمانی می‌توانید به آن سفر کنید. اما باید بدانید در هر زمانی به کدام مناطق آن سفر کنید تا با باران‌های موسمی و رطوبت زیاد مواجه خواهید شد.

بهترین زمان برای سفر به تایلند

آب و هوای موسمی واقع در شمال شرقی، که از ماه نوامبر شروع و تا اواسط آپریل ادامه دارد هرچند، هوای شدیدا مرطوب در شمال کشور که شامل شهرهایی همچون chaing mai هم می‌شود. میانگین دما در این منطقه بین 13 تا 29 درجه سانتی‌گراد در نوسان می‌باشد.

بارش باران در ماه‌های سپتامبر و دسامبر تاثیر زیادی بر آب و هوای سواحل شرقی کشور تایلند دارد. اگر در تور تایلند قیمت قصد دارید به سواحل شرقی و غربی کشور تایلند بروید، باید به شما بگوییم که خبری از باران‌های موسمی در آن صورت نمی‌گیرد. بهترین زمان برای سفر به شهر بانکوک، پایتخت این کشور فصل سرما می‌باشد. فصل سرما در این شهر از اویل نوامبر تا فوریه آغاز می‌شود.

ماه‌های آوریل، می و ژوئن خیلی داغ هستند، اگر در این فصول سوار بر موتورسیکلت هستید مانند این است که سوار بر طوفان آتش شده‌اید. یکی از مهمترین عوامل تصمیم‌گیری برای سفر به تایلند موقعیت آب‌وهوایی مقصد آن می‌باشد. تایلند مکانی با آب و هوای معمولی و گرمسیری می‌باش که در جنوب قرار دارد. این در حالی می‌باشد که در شمال این کشور آب و هوای موسمی بیشتری نسبت به جنوب مشاهده می‌کنیم. متوسط دمای این شهر در طول سال بین 18 درجه تا 35 درجه سانتی گراد متغیر است. سردترین ماه‌های سال از دسامبر تا فوریه و گرمترین ماه‌های سال از اپریل تا ژوئن می‌باشد.

انتشار: 2 مرداد 1396 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 9

به "بهترین زمان برای سفر به تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین زمان برای سفر به تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید