تیم ملی والیبال توان پیروزی مقابل برزیل را دارد

به گزارش تور روسیه ارزان، ابراهیم وطن پرست در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره پیروزی تیم ملی مقابل چین گفت: تیم ملی در مقابل چین هدفمند و با برنامه پیش رفت. در بازی روز گذشته ملی پوشان هویت واقعی والیبال ایران و قدرت خود در آسیا را نشان دادند.

تیم ملی والیبال توان پیروزی مقابل برزیل را دارد

او در ادامه اضافه کرد: تیم ملی با سرویس های هدفمند، دریافت های چین را با مشکل روبرو کرد، سرعت حملات چینی ها را گرفت و توانستیم با حفظ این روند بازی را در دست بگیریم.

ملی پوشان امروز در دومین بازی هفته سوم مقابل برزیل قرار خواهند گرفت. وطن پرست درباره این بازی گفت: برزیل یکی از فزونین تیم های جهان است. برزیل تیم کامل و با تجربه ای است، بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. ملی پوشان سابقه پیروزی مقابل این تیم را دارند. تیم ملی توان پیروزی مقابل برزیل را خواهد داشت اگر با برنامه عمل کند و دچار احساسات نشود. همانند روز گذشته با سرویس های خوب بتوانیم دریافت تیم مقابل را با مشکل روبرو کنیم می توانیم پیروزی شویم.

کارشناس والیبال درباره نتایج کلی تیم ملی از هفته نخست رقابت ها تا به امروز اظهار کرد: تجربه نشان داده است در چند سال اخیر آغاز خوبی را در لیگ جهانی نداشته ایم. این دوره نیز در لیگ ملت ها این اتفاق رخ داد. روز به روز بهتر می شویم. در هفته دوم رقابت ها باخت مقابل ژاپن ناباورانه بود. در ادامه مقابل آرژانتین به فزونی رسیدیم، در مقابل ایتالیا نیز خوب عمل کردیم. در بازی مقابل کانادا اگر با برنامه تر عمل می کردیم توان پیروزی را داشتیم.

وطن پرست در ادامه با تاکید بر پیروزی مقابل چین گفت: هفته سوم آغاز خوبی داشتیم و با فزونی مقابل چین نشان دادیم فراتر از آسیا هستیم.

ابراهیم وطن پرست در سرانجام مصاحبه با خبرنگاران برای تیم ملی والیبال در رقابت های لیگ ملت ها آرزوی موفقیت کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 866

به "تیم ملی والیبال توان پیروزی مقابل برزیل را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال توان پیروزی مقابل برزیل را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید