خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در رزن

به گزارش تور روسیه ارزان، همدان- خبرنگاران- فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و بدون مجوز قانونی در شهرستان رزن اطلاع داد.

خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در رزن

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز شنبه در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر انبار مواد سوختی قاچاق در یکی از مناطق شهرستان رزن، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بخش سردرود این شهرستان نهاده شد.

وی اضافه کرد: با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و انجام اقدامات اطلاعاتی، محل مورد نظر شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی در بازرسی از آن، 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و بدون مجوز که به منظور توزیع خارج از شبکه انبار شده بود، کشف و یک متهم در این خصوص تحویل مرجع قضائی شد.

دستگیری 11 دزد در اسدآباد

فرمانده انتظامی اسدآباداظهار داشت: در پی تشدید اقدامات پیشگیرانه، اجرایی کردن راهکارهای قرارگاه مبارزه با سرقت و همچنین کنترل مجرمان، طرح مبارزه با سرقت در 48 ساعت گذشته در این شهرستان اجرا شد.

سرهنگ افشین کمک اضافه کرد: در نتیجه اجرای این طرح با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی، 11 دزد دستگیر و هفت فقره انواع سرقت شامل قطعات و محتویات داخل خودرو، موتورسیکلت، مغازه، منزل و اماکن خصوصی کشف شد.

وی با اشاره به این که متهمان به مرجع قضائی معرفی گردیدند، از شهروندان خواست برای پیشگیری از بروز سرقت بیشتر به توصیه های پلیسی توجه نمایند.

کشف 2 هزار 700 قطعه مرغ قاچاق در بهار

فرمانده انتظامی بهار گفت: ماموران پاسگاه انتظامی آبرومند شهرستان بهار با پایش مسیرهای مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی، به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بازرسی متوقف کردند.

سرهنگ بزرگعلی نوری اضافه کرد: در بازرسی از این کامیون، 2 هزار و 700 قطعه مرغ قاچاق و بدون مجوز قانونی برای جابجایی کشف شد که ارزش این محموله برابر نظر کارشناسان 80 میلیون تومان ارزیابی شده است.

وی با بیان اینکه یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی گردید از شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک به جابجایی قاچاق کالا و ارز را به وسیله مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش نمایند.

کشف دام قاچاق در کبودراهنگ

فرمانده انتظامی کبودراهنگ گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور گل تپه - کبودراهنگ به یک دستگاه کامیون که از استان های غربی به سمت مرکز کشور در حال حرکت بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ مجید گلی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از این کامیون، 70 رأس گوسفند قاچاق و بدون مجوز قانونی حمل را کشف کردند که در این راستا یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی گردید.

وی با اشاره به این که برابر نظر کارشناسان ارزش احشام مکشوفه، 210 میلیون تومان است از شهروندان خواست اخبار مربوط به تردد احشام را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1304

به "خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در رزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در رزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید