شرایط دریافت وام 50 میلیونی نوسازی تاکسی ها چیست؟

به گزارش تور روسیه ارزان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران شرایط دریافت وام 50 میلیونی برای نوسازی تاکسی های پایتخت را اعلام نمود.

شرایط دریافت وام 50 میلیونی نوسازی تاکسی ها چیست؟

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، درباره ارائه وام 50 میلیونی به تاکسیران ها برای تعویض خودرو اظهار کرد: کوشش نموده ایم شرایطی فراهم کنیم که تاکسیران ها بتوانند خودروی خود را با هزینه کمتر نسبت به گذشته نوسازی نمایند.

وی ادامه داد: در گذشته وام های 20 میلیون تومانی داده می شد که نرخ سود آن ها 16 درصد بود؛ البته آن موقع قیمت خودرو نیز حدود 33 میلیون بود، ولی در حال حاضر قیمت خودروی پژو 64 میلیون تومان یعنی حدود دو برابر شده است؛ بنابراین کوشش کردیم از منابع شهرداری (منابع حاصل از اجرای طرح ترافیک) به تاکسیران ها وام بپردازیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران توضیح داد: وامی که ابتدا طراحی شده بود 40 میلیون تومان با بهره 4 درصد بود، ولی در حال حاضر آن را به 50 میلیون تومان افزایش داده ایم؛ بدین ترتیب بخش قابل توجهی از قیمت خودرو پوشش داده می گردد. بازپرداخت آن نیز ماهانه کمتر از یک میلیون تومان است، البته تاکسیران ها می توانند از وام 40 میلیونی نیز استفاده نمایند که بازپرداخت آن حدود 700 هزار تومان است.

وی اضافه کرد: نکته مثبتی که در این زمینه وجود دارد این است که اگر فردی بخواهد از بانک چنین وامی دریافت نمایند، باید دو ضامن رسمی و گواهی کسر از حقوق داشته باشند؛ اما شرایطی که برای تاکسیران ها در نظر گرفته ایم اینگونه نیست. از تاکسیران یک فقره چک دریافت و خودرو به عنوان ضمانت در نظر گرفته می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 837

به "شرایط دریافت وام 50 میلیونی نوسازی تاکسی ها چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط دریافت وام 50 میلیونی نوسازی تاکسی ها چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید