هتلی به شکل زندان در بانکوک تایلند افتتاح شد

در شهر بانکوک تایلند هتلی افتتاح شده که شبیه زندان است و هواداران خاصی هم دارد.

هتلی به شکل زندان در بانکوک تایلند افتتاح شد

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

نخستین هتل شبیه زندان در شهر بانکوکِ تایلند در حالی افتتاح شد که به گفته مدیران آن، این هتل توانسته مسافرانی دائمی نیز جذب کند.

اتاق های تنگ، میله های فلزی، تخت های دو طبقه و در و دیواری شبیه زندان های قدیمی و فرسوده نمایی از طراحی داخلی این هتل است.

مدیران هتل به مسافران این وعده را می دهند که با محل اقامتی شبیه زندان روبرو می شوند و حس در زندان بودن هم به آن ها منتقل می گردد. در این هتل لباس های شبیه لباس زندانیان به قیمت 21 دلار فروخته می گردد و مسافران می توانند با این لباس ها روبروی دیواری معین بایستند و عکسی شبیه عکس زندانیان بگیرند.

در این هتل استفاده از حمام و سرویس بهداشتی میان مسافران مشترک است. مساحت بعضی از اتاق های این هتل تنها هفت متر مربع است.

مدیران این هتل یک زوج تایلندی هستند که در ابتدا تصور می کردند تنها می توانند مشتری هایی را جذب نمایند که برای یکبار خواستار تجربه کردن این نوع اقامتگاه باشند اما ستیتیچای چایوراپروگ یکی از مدیران این هتل گفت:

در ابتدا می دانستیم با این ایده عجیب و غریب، تنها پذیرای مهمانان موردی هستیم که در جست وجوی تجربه جدیدی هستند و می خواهند به جای دیگری بروند. اما باعث تعجبم شد که بعضی از مسافران به این هتل برمی گردند و جزو مهمانان دائمی ما شده اند.

این هتل در ماه آوریل امسال میلادی افتتاح شده است و تقریبا به طور مساوی میزبان مسافران تایلندی و جهانگردان خارجی بوده است. هزینه اقامت در اتاق های این هتل شبی بین 24 تا 50 دلار است.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 5 شهریور 1398 شناسه مطلب: 566

به "هتلی به شکل زندان در بانکوک تایلند افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتلی به شکل زندان در بانکوک تایلند افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید