هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است

به گزارش تور روسیه ارزان، شاخص کنترل کیفیت هوا بر روی 143 واقع شده است بنابراین هوای تهران امروز ناسالم است.

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

به گزارش گروه اجتماعی تور روسیه ارزان، هم اکنون شاخص کنترل کیفیت هوا بر روی 143 قرار داشته و هوای تهران امروز در شرایط ناسالم واقع شده است. همچنین این شاخص روز گذشته 143 بود که نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته، تهران هوایی ناسالم برای گروه های حساس داشته است.

در امسال، 25 روز پاک، 192 روز سالم، 50 روز ناسالم برای گروه های حساس در تهران تجربه نموده ایم. همچنین 2 روز ناسالم برای تمامی گروه ها در تهران باعث آلودگی بعضی مدارس شده است.

در روز های ناسالم برای گروه حساس، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و بچه ها باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

باید به این نکته توجه داشت که حتی در روز های سالم نیز، افراد خیلی حساس در صورت امکان فعالیت های طولانی یا سنگین را کاهش دهند.

فعالیت طولانی عبارت است از هرگونه فعالیت خارج از منزل که افراد بطور متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می دهند و سبب می گردد نفس کشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی صورت گیرد. برای مثال کار کردن در باغچه در طول روز.

همچنین فعالیت سنگین عبارت است از هرگونه فعالیت شدید خارج از منزل که سبب می گردد نفس کشیدن به سختی صورت گیرد. برای مثال دویدن

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 991

به "هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید