هوای تهران در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس

به گزارش تور روسیه ارزان، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه هوای تهران طی امروز (20 شهربور) در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس واقع شده است، گفت: تا فردا (21 شهریور) بر غلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده می گردد.

هوای تهران در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس

حسین شهبازی در گفت و گو با تور روسیه ارزان با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران در بیشتر ساعات امروز (20 شهریور) شرایط جوی نسبتا آرام برقرار خواهد بود، اظهار کرد: تنها در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه انتظار می رود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه به تدریج طی فردا (21 شهریور) بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد، توضیح داد: برای برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب غربی پیش بینی می گردد که در برخی موارد افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

شهبازی با بیان اینکه بر این اساس انتظار می رود تا فردا (21 شهریور) برغلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده گردد، گفت: همچنین در روز آینده دمای هوا تهران کاهش جزئی می یابد.

وی در سرانجام با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته پایتخت منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 93 در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص میانگین 96 همچنان در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 217

به "هوای تهران در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید