چرا به کشور تایلند سفر کنیم ؟

به گزارش تور روسیه ارزان، مردم سرزمین لبخند، تایلند مردمی مهمان‌نواز هستند که این کار مردم تایلند باعث شده است که گردشگران بیشتری به این کشور سفر کنند. بانکوک، پوکت، پاتایا، چیانگ مای و ساموئی از بهترین مراکز توریستی در کشور تایلند هستند.

چرا به کشور تایلند سفر کنیم ؟

بطور کلی کشور تایلند دارای آب و هوای گرمسیری و مرطوب می‌باشد و مردم این کشور همواره و در هر موقعیتی لبخند بر لب دارند، به همین دلیل تایلند را به اسم سرزمین لبخند می‌شناسند. مردم این کشور بسیار میهمان‌نواز، صبور و اهل مدارا هستند و از رفتارهای تند و توهین‌آمیز دوری می‌ورزند. دست زدن به سر افراد یا اشاره با پا به چیزی، در این کشور بسیار بد شمرده شده زیرا مردم تایلندی سر را مقدس‌ترین و پا را پست‌ترین بخش بدن در نظر می‌گیرند. کتاب‌ها از اشیای عالی و پر ارزش در این کشور هستند و نباید آن‌ها را روی زمین قرار بدهید. فیل‌ها در این مکان دارای جایگاه بالایی هستند و مردم تایلند رابطه‌ای نزدیک با این حیوانات دارند.

پادشاه در نزد مردم از بالاترین جایگاه را داشته که ما به گردشگرانی که با دانستن قیمت تور تایلند به این کشور سفر کرده‌اند، توصیه می‌کنیم به خاندان سلطنتی احترام بگذارند. سکه‌ها و اسکناس‌های کشور تایلند به تصاویر پادشاه نیز مقدس هستند و نباید پای خود را بر روی سکه‌های تایلندی بگذارید. هنگام بازدید از معابد یا کاخ پادشاهی باید لباس مناسب و پوشیده به تن داشته و بدون کفش وارد این آثار باستانی شوید. تایلند کشور بودایی می‌باشد که در آن تصاویر بودا را مقدس می‌شمارند. مجازات توهین به مقدسات در کشور تایلند زندان می‌باشد و این قانون برای توریست‌ها نیز به اجرا درمی‌آید.

انتشار: 2 مرداد 1396 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 10

به "چرا به کشور تایلند سفر کنیم ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا به کشور تایلند سفر کنیم ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید