کشته شدن یکی از رهبران گروه جیش العدل در پاکستان

به گزارش تور روسیه ارزان، رسانه های پاکستانی گزارش دادند که نیروهای این کشور در جریان یک درگیری ملا عمر عضو ارشد گروه تروریستی جیش العدل را که در عملیات هایی تروریستی علیه ایران مشارکت داشته، از پای درآورده اند.

کشته شدن یکی از رهبران گروه جیش العدل در پاکستان

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، روزنامه Dawn پاکستان نوشت: ملا عمر، تروریستی که دولت ایران برای مدتی طولانی او را تحت تعقیب قرار داده بود و دو پسر او روز سه شنبه در درگیری در شهر تربیت پاکستان کشته شده اند.

بنا به نوشته این روزنامه پاکستانی، پلیس اعلام کرده است که این تروریست در شهر تربیت مخفی شده بود که یک گشتی پلیس در یک گشت زنی عادی به خودرویی در این منطقه هشدار توقف می دهد اما سرنشینان آن سعی در می کنند فرار می کنند و به سمت نیروهای پاکستانی تیراندازی کرده اند.

بنا بر این گزارش، پلیس، خودرو را تعقیب کرده و به سمتشان تیراندازی می کند. تیراندازی شدید مدتی ادامه می یابد تا این که سه سرنشین خودرو کشته می شوند.

ستار رانجو، افسر پلیس پاکستانی به روزنامه دان گفت: این سه نفر که در جریان تیراندازی کشته شدند، به خاطر آدم ربایی، کشتن نیروهای ایرانی و دیگر فعالیت های خرابکارانه برای مدتی طولانی تحت تعقیب دولت ایران بودند.

پلیس جسد ملاعمر و دو پسرش به را به بیمارستان شهر تربیت منتقل کرده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1635

به "کشته شدن یکی از رهبران گروه جیش العدل در پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن یکی از رهبران گروه جیش العدل در پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید