کوه چانگ تایلند

به گزارش تور روسیه ارزان، کوه چانگ تایلند، یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و دیدنی است. کوه چانگ علاوه بر زیبایی طبیعی، جزیره همچنین سکونت گاهی برای طیف گسترده ای از حیات وحش می‌باشد

کوه چانگ تایلند

خوشبختانه با توجه به این موضوع که کوچانگ تقریبا به بزرگی پوکت می‌باشد، ساخت و سازها و توسعه های رخ داده در دهه اخیر که شامل ساخت فرودگاه و مراکز اقامتی متعدد بوده به سختی از جذابیت جزیره و زیبایی چشم گیر آن می‌کاهد.

جزیره چانگ بزرگترین جزیره در پارک ملی آبی کو‌چانگ به شمار می رود، منطقه ای رمانتیک که رویاهای عاشقان ساحل و دریا و دوستداران طبیعت را به واقعیت نزدیک می کند. با وجود اینکه امروزه توسعه های رخ داده منجر به بازگشایی نایت لایف و تفریحات شبانه در جزیره شده اما همچنان مهم ترین جاذبه توریستی کوچانگ شامل سواحل، آبشارها، و جزایر همسایه است. هرچند دهکده های ماهیگیری متعدد، مناظر دریایی و فرصتهایی برای شیرجه و غواصی این جزیره را به مکانی مفرح برای تفریح و استراحت در تور تایلند تبدیل کرده است.

کوه چانگ علاوه بر زیبایی طبیعی، جزیره همچنین سکونت گاهی برای طیف گسترده ای از حیات وحش بوده که این حیات وحش شامل پرنده های بومی، مارها، آهوان و همچنین فیل ها می باشد. به عنوان فعالیت های تفریحی، کوچانگ و جزایر اطراف آن که تشکیل دهنده پارک ملی می باشند، مکان مناسبی برای غواصی، شیرجه، کمپینگ و جنگل نوردی است. دسترسی به این منطقه از طریق فرودگاه بانکوک با پروازهای بانکوک به Trat و یا از طریق اتوبوسهایی است که با سرویسهای حمل و نقل محلی به اسکله های قایق های مسافری و باربری در Laem Ngop در نزدیکی Trat به جابه جایی مسافر خواهند پرداخت.

در سال 2000 دولت تایلند ابراز امیدواری کرد که کوچانگ به عنوان پوکت بعدی توسعه پیدا می‌کند. خوشبختانه با توجه به این موضوع که کوچانگ تقریبا به بزرگی پوکت است، ساخت و سازها و توسعه های رخ داده در دهه ی اخیر که شامل ساخت فرودگاه و مراکز اقامتی متعدد بوده به سختی از جذابیت جزیره و زیبایی چشم گیر آن کاسته می‌باشد.

انتشار: 14 آذر 1396 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 29

به "کوه چانگ تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوه چانگ تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید