احتمال حضور هیدینک در تیم المپیک چین، هافبک 19 ساله ایسلندی در راه لیگ برتر روسیه

سرمربی 71 ساله هلندی شاید راهنمایی تیم فوتبال المپیک چین را بر عهده بگیرد تا این تیم را مهیای حضور در مرحله انتخابی المپیک 2020 کند.

احتمال حضور هیدینک در تیم المپیک چین، هافبک 19 ساله ایسلندی در راه لیگ برتر روسیه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسپورت اکسپرس، گاس هیدینک شاید در هفته آینده به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال المپیک چین معرفی گردد. شایعه حضور این سرمربی هلندی در چین از ماه جولای گذشته شروع شد و به احتمال زیاد هفته آینده به واقعیت خواهد پیوست.

وظیفه اصلی کادر فنی جدید تیم فوتبال المپیک صعود به المپیک 2020 توکیوست. گاس هیدینک پیش از این سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه و باشگاه آنژی در لیگ برتر این کشور بود. او در تیم های چلسی، رئال مادرید، والنسیا، پی اس وی آیندهوون و تیم های ملی ترکیه، استرالیا و کره جنوبی نیز مربیگری نموده است.

اسپورت اکسپرس همچنین خاطرنشان کرد که آرنور سیگوردسون، هافبک 19 ساله اهل ایسلند در مسیر انتقال به تیم زسکا مسکو در لیگ برتر روسیه قرار گرفته است. باشگاه زسکا مسکو قصد دارد تا این بازیکن شاغل در لیگ برتر سوئد را با پرداخت مبلغ سه میلیون یورو جذب کند.

آرنور سیگوردسون نیز در این رابطه گفت: آماده برداشتن گام بعدی فوتبالم هستم و لیگ برتر روسیه می تواند صندلی خوبی برای من باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احتمال حضور هیدینک در تیم المپیک چین، هافبک 19 ساله ایسلندی در راه لیگ برتر روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال حضور هیدینک در تیم المپیک چین، هافبک 19 ساله ایسلندی در راه لیگ برتر روسیه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید