افشاگری مدیرعامل استقلال درباره قرارداد عجیب بازیکنان آبی پوش

به گزارش تور روسیه ارزان، مددی: باید مبلغ قرارداد بازیکنان را کاهش دهم ؛ قراردادها خارج از عرف است

افشاگری مدیرعامل استقلال درباره قرارداد عجیب بازیکنان آبی پوش

به گزارش خبرنگاران به نقل از پارس فوتبال، خبری درباره دروازه بان سوم استقلال منتشر شد که قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر با این تیم تمدید کرده است. این در حالی است که این دروازه بان چندی پیش و در دوره ریاست احمد سعادتمند قرارداد خود را تمدید کرده بود. اما حالا مددی سرپرست جدید باشگاه استقلال معتقد است قراردادهایی که در دوره قبلی بسته شده نامتعارف بوده و باید مجددا بررسی شود.

گفتنی است پیش از سفر استقلالی ها به قطر و در حالی که تعداد زیادی از بازیکنان قراردادشان به اتمام رسیده بود و شرایط آبی ها برای سفر به قطر نامشخص بود، تعدادی از بازیکنان (در حدود 8 الی 9 نفر) قراردادشان را شبانه تمدید کردند تا تیم بدون مشکل به قطر برود. در همان زمان هم عنوان میشد که قراردادهایی که مدیریت وقت با بازیکنان بسته بسیار سنگین است و می تواند در آینده آبی ها را دچار مشکل کند.

احمد سعادتمند پس از حذف استقلال از رقابت های لیگ قهرمانان و مشکلاتی که با هیئت مدیره داشت از کار خود برکنار شد و حالا احمد مددی که به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده بر ادعاهای مطرح شده صحه گذاشته است.

مددی در همین خصوص گفت :

متأسفانه در برخی از قراردادهای قبلی، عرف و استانداردهای قرارداد رعایت نشده است. چاره ای نداریم جز اینکه بخشی از قراردادها را بازنگری کنیم. تلاش خواهیم کرد در فضای حرفه ای و پس از مذاکرات مجدد، نسبت به اصلاح قراردادها اقدام کنیم. بحث اصلاح قراردادها را از حسین پورحمیدی، دروازه بان استقلال آغاز کردیم. متأسفانه قرارداد قبلی او مناسب نبود و نجومی بود. دغدغه های باشگاه را به او و مدیربرنامه هایش گفتیم و آنها واقعیت را متوجه شدند. وقتی با پورحمیدری و مدیربرنامه هایش صحبت کردیم، پذیرفتند که قرارداد بازنگری شود. امیدوارم قرارداد سایر بازیکنان را نیز در فضای حرفه ای بازنگری کنیم.

اگرچه سرپرست استقلال توانسته قرارداد دروازه بان سوم باشگاه را دچار تغییر و از مبلغ قرارداد او کسر کند اما درباره سایر بازیکنان به نظر نمی رسد کار به همین آسانی باشد. بازیکنانی که خود را جزو عناصر اصلی باشگاه می بینند و احتمالا مقدار قرارداد و ارزش خود را همانقدر می دانند و باشگاه نیز موظف است به تعهدات خود پایبند باشد. این موضوع علیرغم هشدارها می تواند در آینده کار باشگاه استقلال در پرداخت مطالبات بازیکنانش را سخت تر از گذشته کند و بدهی های این باشگاه را بیش از پیش انباشته کند.

باید منتظر ماند و دید سرپرست باشگاه استقلال تا چه اندازه می تواند در این هدف که به نظر آسان نمیرسد پیروز باشد. چه آنکه اگرچه طبق گفته مددی قراردادهای بازیکنان خارج از عرف است، اما بازیکنی مانند علی کریمی حتی با همان شرایط هم راضی به تمدید قرارداد نشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1578

به "افشاگری مدیرعامل استقلال درباره قرارداد عجیب بازیکنان آبی پوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری مدیرعامل استقلال درباره قرارداد عجیب بازیکنان آبی پوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید