با گذشت 656 روز زیدان همچنان ناپدید است!

به گزارش تور روسیه ارزان، در انتها فصل 21-2020 بود که زین الدین زیدان پس از یک سال بدون جام با رئال مادرید استعفا کرد. او متنی در اختیار نشریه آاس واقع شده است و در آن ضمن حمله به مدیران رئال گفت که در باشگاه به او اعتماد نداشتند و شایعات برکناری او که از ماه فوریه به گوش می رسید، با آگاهی و هماهنگی باشگاه بود.

با گذشت 656 روز زیدان همچنان ناپدید است!

656 روز از استعفای زیدان گذشته، ولی هنوز معین نیست که او هدایت چه تیمی را برعهده خواهد گرفت. زیدان در بهار 2018 نیز از هدایت رئال کنار رفته بود، اما دوری او از نیمکت یک سال نیز طول نکشید. نتایج بد رئال باعث شد مدیران باشگاه یک بار دیگر به سراغ زیزو بروند و او نیز بازگشت را قبول کرد. زیدان توانست در فصل 20-2019 رئال مادرید را قهرمان لالیگا کند و سپس این تیم را به قهرمانی سوپرجام اسپانیا رساند.

گفته می شد زیزو منتظر انتها جام جهانی و جانشینی دیدیه دشان در تیم ملی فرانسه است، اما در نهایت دشان قراردادش را تمدید کرد تا زیدان همچنان بدون تیم بماند. برای آینده زیدان در حال حاضر برآورد ها روی نیمکت یوونتوس و پی اس جی است. یووه پس از کسر 15 امتیاز، احتمالا فصل بعد سهمیه اروپایی نخواهد داشت و در چنین شرایطی شاید زیدان پیشنهاد این باشگاه را رد کند، ولی در پی اس جی شرایط فرق دارد. زیزو همواره رؤیای کار کردن با کیلیان امباپه را داشته و با شرایط متزلزل این روزهای گالتیه و احتمال بالای اخراج او، شرایط برای حضور زیدان کاملا مهیاست. باید دید بالاخره زیدان فصل بعد تیم خواهد داشت یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 29 فروردین 1402 بروزرسانی: 29 فروردین 1402 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2547

به "با گذشت 656 روز زیدان همچنان ناپدید است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با گذشت 656 روز زیدان همچنان ناپدید است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید