تدابیر شدید امنیتی در 11 پایگاه آمریکا و انگلیس در کویت

به گزارش تور روسیه ارزان، روزنامه کویتی القبس گفت که به دنبال تشدید تنش در منطقه، یازده سایت و مقر نیروهای ویژه آمریکایی و انگلیسی و خانه های دیپلمات هایشان در کویت تحت تدابیر شدید امنیتی قرار گرفته است.

تدابیر شدید امنیتی در 11 پایگاه آمریکا و انگلیس در کویت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات بورسیه تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور روسیه ارزان، روزنامه کویتی القبس اظهار داشت که یازده پایگاه و مقر ویژه نیروهای آمریکایی و انگلیسی در کویت در چارچوب توافقنامه های دفاعی مشترک تحت تدابیر شدید امنیتی قرار گرفته است.

منابع مطلع به این روزنامه گفتند که تشدید تدابیر امنیتی همچنین شامل بعضی خانه های مقامات و دیپلمات های آمریکایی و انگلیسی در کویت هم می گردد.

به گفته این منابع یک تیم کامل از همه حوزه های دستگاه های امنیتی در وزارت کشور کویت برای نظارت بر راهبرد تامین امنیت و دفع خطر از منافع آمریکایی و انگلیسی تشکیل شده است.

منابع مذکور گفتند: کویت در کمال امنیت به سر می برد و این تدابیر به منظور احتیاط و به موازات ناآرامی های رو روز افزون در منطقه اتخاذ شده است و وزارتخانه های دفاع و کشور، گارد ملی و دیگر طرف های ذیربط با حفظ امنیت کویت در این باره در هماهنگی مستمر به سر می برند.

پایگاه های ارتش آمریکا در کویت شامل پایگاه هوایی علی السالم، کمپ عریفجان، پایگاه هوایی احمد ال جابر و پایگاه هوایی پادشاهی کویت است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1079

به "تدابیر شدید امنیتی در 11 پایگاه آمریکا و انگلیس در کویت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدابیر شدید امنیتی در 11 پایگاه آمریکا و انگلیس در کویت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید