تمهیدات پلیس برای شهر آورد پایتخت اعلام شد

به گزارش تور روسیه ارزان، رئیس پلیس تهران بزرگ از تمهیدات کامل و لازم برای مسابقه فوتبال بین دو تیم پرسپولیس و استقلال در داخل و خارج استادیوم خبر داد.

تمهیدات پلیس برای شهر آورد پایتخت اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در طرح کاشف و صاعقه پلیس آگاهی تهران بزرگ در رابطه با شهرآورد فردا 17 بهمن ماه، اظهار کرد: پلیس تمهیدات کامل و لازم را برای مسابقه فوتبال بین دو تیم پرسپولیس و استقلال در داخل و خارج استادیوم اتخاذ کرده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ اضافه نمود: تلاش داریم از ساعات ابتدایی پارکینگ ها برای شهروندان باز شود. همچنین از هر دو تیم و طرفداران آن ها در خواست می کنیم که ضوابط و قوانین را رعایت و همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.

او اعلام نمود:همچنین لیدر های هر دو تیم وجه و فرهنگ والا و ارزشمند اسلامی را مدنظر داشته باشند.

سردار رحیمی با بیان اینکه پلیس از عصر امروز در استادیوم آزادی حضور دارد، اضافه نمود: هیچ فردی بدون دریافت بلیت الکترونیک در استادیوم حضور پیدا نکند، چرا که اجازه ورود نخواهد داشت.

رئیس پلیس پایتخت درباره طرح کاشف 6 اعلام نمود: طرح کاشف 6 پلیس آگاهی با اقدامات این پلیس به مرحله اجرا درآمد و در این مرحله 212 نفر در قالب 56 باند که اقدام به سرقت های مختلف می کردند دستگیر شدند.

او با بیان اینکه در میان این 212 نفر تعدادی قاتل هم دستگیر شده اند، گفت: در حال حاضر این212 نفر، به4600 فقره سرقت نظیر: منزل، زورگیری، سرقت خودرو و ... اعتراف کرده اند.

سردار رحیمی گفت: فردا اموال مکشوفه مردم با هماهنگی دستگاه قضایی تحویلشان داده می شود.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه تعدادی از مجرمین بار ها توسط پلیس دستگیر شده اند، اضافه نمود: 151 نفر از مجرمین دارای سابقه کیفری و زندان هستند.

او گفت: در این یک ماه و نیم سرانجام سال، سرعت و اقدامات عملیاتی توسط پلیس تهران به ویژه پلیس پیشگیری و آگاهی در راستای مبارزه با سارقین و مجرمین جدی تر خواهد شد، چرا که در این ایام مردم فعالیت های بیشتری دارند.

سردار رحیمی درباره امنیت مراکز عمده خرید اعلام نمود: با کمک پلیس نامحسوس اقداماتی در این راستا اجرا شده و اقداماتشان در مراکز مهم آغاز شده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ درباره کنترل و تحت نظارت قرار دادن سارقین خشن نیز گفت: این افراد در کنترل پلیس هستند و در این زمینه اقدامات لازم در حال انجام است.

او اعلام نمود: همچنین سامانه ای با نام نمای پلیس در سایت پلیس آگاهی فعال شده تا اموالی که مالک آن ها معین نیست، در آن سایت قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1127

به "تمهیدات پلیس برای شهر آورد پایتخت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات پلیس برای شهر آورد پایتخت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید