درخواست ارتش آمریکا از سربازان برای مبارزه با شیوع کرونا: پاسخ به ایمیل های گروهی و استفاده از سرویس های ویدئویی آنلاین را متوقف کنید

به گزارش تور روسیه ارزان، شاید عجیب و باورنکردنی به نظر برسد اما به نظر می رسد برای حذف پهنای باند اینترنت در طول شیوع کرونا باید همه ارگانها دست به دست هم بدهند. به همین دلیل نیز ارتش ایالات متحده از سربازان نیروی دریایی خواسته است تا از انتخاب گزینه های پاسخ به ایمیل های گروهی و یا استفاده از یوتیوب و نتفلیکس به علت فشار به پهنای باند خودداری کنند.

درخواست ارتش آمریکا از سربازان برای مبارزه با شیوع کرونا: پاسخ به ایمیل های گروهی و استفاده از سرویس های ویدئویی آنلاین را متوقف کنید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شبکه رایانه ای نیروی ایالات متحده به علت شیوع کرونا در حال تجربه روزافزون شمار کاربرانی است که مشغول دورکاری هستند و همین موضوع نیز فشار زیادی را بر فناوری اطلاعات ارتش می گذارد.

مقامات نیروی دریایی راهنمایی هایی در مورد کاهش بارهای پهنای باند ، از جمله محدود کردن گشودن پیوست های ایمیل ها و محدود کردن پاسخ گروهی را ارائه کرده است.

جو گرادیست ، سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده در این خصوص گفت ، شبکه رایانه ای نیروی دریایی ایالات متحده در تلاش برای افزایش ظرفیت های خود پس از افزایش شمار افرادی است که دورکاری می کنند. دفتر مرکزی شبکه های اطلاع رسانی وزارت دفاع که قابلیت های شبکه های نظامی را تنظیم می کند مدتی پیش یوتیوب ، نتفلیکس ، پاندورا و سایر سرویس های پخش را برای حداکثر کردن پهنای باند در طول پاسخ به شیوع کرونا مسدود کرده است.

اکنون مسدود کردن وب سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام در نیروی دریایی نیز در دست بررسی است. یکی از محدودیت های بزرگ نیروی دریایی درباره پهنای بند، تامین امنیت است. درواقع تامین امنیت بسیار مهم است و با افزایش دورکاری، فشاری که بر سیستمهای امنیتی وارد می شود مضاعف است.

منبع: انتخاب
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1208

به "درخواست ارتش آمریکا از سربازان برای مبارزه با شیوع کرونا: پاسخ به ایمیل های گروهی و استفاده از سرویس های ویدئویی آنلاین را متوقف کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ارتش آمریکا از سربازان برای مبارزه با شیوع کرونا: پاسخ به ایمیل های گروهی و استفاده از سرویس های ویدئویی آنلاین را متوقف کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید