دریافت ویزا برای سفر به تایلند

کشور تایلند یکی از پرطرفدارترین کشورهای آسیا از دید گردشگران ایرانی است. برای سفر به این کشور زیبا و پر جاذبه باید ویزای توریستی و یا تجاری را براساس هدف خود از این سفر از سفارتخانه تایلند دریافت کنید. در این مقاله شما را با مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا و هزینه‌های آن آشنا خواهیم کرد.

دریافت ویزا برای سفر به تایلند

سفارتخانه کشور تایلند اقدام به صدور دو نوع از ویزا به نام‌های ویزای توریستی و تجاری می‌کند، برای دریافت هر یک از این ویزاها باید مدارک و هزینه های را به سفارت بدهید. یکی از راه‌حل‌های درست و با اطمینان‌تر دریافت ویزای توریستی یا گردشگری از طریق آژانس‌های مسارفتی معتبر است، اما خود شما هم می‌توانید این کار را انجام بدهید. هزینه این نوع ویزا برای هر نفر 35 یورو می‌باشد.

گرفتن ویزا از سفارتخانه حداقل سه روز کاری زمان خواهد برد و هیچ شخصی نمی‌تواند به جای شما در سفارت حضور داشته باشد و همگی افراد خود به سفارتخانه مراجعه نمایند. 

مدارک ویزای گردشگری تایلند

  • اصل و کپی بلیت به مقصد تایلند
  • یک قطعه عکس 3*4 به همراه فرم درخواست ویزا
  • کپی و اصل  گذرنامه، کارت ملی و شناسنامه‌

هزینه های دریافت ویزای تایلند

می‌توانید به جای این که خود به سقارت تایلند مراجعه کنید، به سراغ آژانس‌های مسافرتی رفته و در فاصله یک هفته و یا کم‌تر ویزای خود را دریافت نمایید. آژانس‌های معتبر و شناخته‌شده می‌توانند به صورت ویزای عادی و فوری دریافت کنند، که هر کدام هزینه خاص خود را دارند. ویزای عادی با هزینه تقریبی 190 هزار تومان یک هقته‌ای آماده می‌شود و ویزای فوری در طی 2 تا 3 روز کاری با هزینه‌ای بالاتر از 190 هزار تومان آماده می‌شود. برای تجربه یک سفر ارزان و متفاوت با تور ارزان تایلند همراه شوید.

به "دریافت ویزا برای سفر به تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت ویزا برای سفر به تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید