راهنمای استایل با جلیقه زنانه؛ ترند تازه سال 2024

به گزارش تور روسیه ارزان، اگر اهل دنبال کردن ترندهای نو دنیای مد و فشن باشید حتما می دانید که این روزها جلیقه های پارچه ای زنانه محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورده اند. استایل با جلیقه زنانه می تواند بسیار راحت و کاربردی باشد و احساس راحتی فوق العاده ای را به شما هدیه بدهد. یکی از دلایل اصلی محبوب شدن جلیقه های زنانه ماهیت شیک و در عین حال کلاسیک آن ها است که باعث می گردد بتوانید از این آیتم پوشیدنی در استایل های مختلف بهره ببرید.

راهنمای استایل با جلیقه زنانه؛ ترند تازه سال 2024

از آنجایی که این روزها جلیقه زنانه به یکی از مهم ترین و ضروری ترین آیتم های کمد لباس هر فردی تبدیل شده و آشنایی با نحوه ست کردن آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است؛ قصد داریم در این مطلب از خبرنگاران مگ به معرفی انواع روش های استایل با جلیقه زنانه بپردازیم. با ما همراه باشید.

جلیقه چیست؟

پیش از هر چیزی باید بدانیم که جلیقه در واقع چه نوع لباسی است و چگونه به نظر می رسد. جلیقه یک آیتم پوشیدنی بدون آستین است که معمولا زیر کت و روی پیراهن پوشیده می گردد. این روزها بسیاری از افراد جلیقه ها را بدون استفاده از کت یا پیراهن می پوشند و حتی از آن ها برای لایه بندی کردن استایل خود استفاده می نمایند. جلیقه ها با انواع مختلفی از پارچه ها، مانند پشم، جین و پنبه، دوخته می شوند و می توانند در سبک های پوشش مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

استایل با ست جلیقه و شلوار

یکی از راحت ترین و برترین روش های استایل با جلیقه ی زنانه، پوشیدن ست جلیقه و شلوار پارچه ای است. این مدل پوشش که برای قرارهای رسمی مهم و محل کار مناسب است می تواند برای کسانیکه می خواهند یک استایل ساده و در عین حال مینیمال داشته باشند انتخاب هوشمندانه ای به شمار بیاید. شما می توانید ست جلیقه و شلوار خود را از میان رنگ های خنثی مانند کرم، خاکستری و شیری انتخاب کنید تا ظاهرتان ترندی تر به نظر برسد. برای زیر جلیقه از پیراهن رنگ سفید نازک استفاده نمایید تا در استایل خود یک تضاد چشمگیر به وجود بیاورید. یک کیف دوشی کوچک در کنار یک کفش کتانی، کفش پاشنه دار یا صندل راحتی می تواند تیپتان را کامل کند.

استایل با جلیقه زنانه و تیشرت اورسایز

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که دلشان می خواهد از جلیقه زنانه برای یک استایل غیررسمی استفاده نمایند پیشنهاد می کنیم به سراغ پوشیدن این آیتم پوشیدنی به همراه یک تیشرت اورسایز بروید. در قدم اول توصیه می کنیم در این استایل از جلیقه های پارچه ای بلند دارای خطوط راه راه نازک یا جلیقه های رنگی مانند قهوه ای، مشکی و نخودی بهره ببرید. برای انتخاب تیشرت اورسایز نیازی نیست دقت زیادی به خرج دهید، فقط کافی است که آیتم مورد نظرتان به مقدار کافی گشاد باشد و قد آن به مقدار قد جلیقه ای که در نظر دارید به نظر برسد.

برای پایین تنه خود هم می توانید از دامن های چین دار بهره ببرید و هم می توانید به سراغ شلوارهای بگی پارچه ای یا جین بروید. در هنگام انتخاب کفش سعی کنید از کتانی های چانکی مانند ایرفورس نایکی یا صندل های راحتی استفاده نمایید. یک توت بگ یا کیف دوشی استایل شما را کامل خواهد نمود.

استایل با پیراهن و جلیقه زنانه

در روزهای گرم فصل های بهار و تابستان که همه افراد سعی می نمایند از لباس های کمتری در استایل خود استفاده نمایند داشتن یک تیپ خاص و متفاوت می تواند کمی سخت باشد. با این وجود شما می توانید یک جلیقه ساده رنگی را روی پیراهن زنانه بلند خود بپوشید تا استایل شیک و زیبایی را برای خودتان بسازید. در صورت علاقه پیشنهاد می کنیم پیراهن های خود را از میان مدل های طرح دار انتخاب کنید تا تیپتان از حالت یکنواختی خارج گردد. برای کفش هم بهتر است به سراغ صندل های راحتی یا کتانی های ورزشی راحت بروید. یک کیف حصیری ساده یا توت بگ مخصوص خرید، استایل تابستانه شما را به طرز فوق العاده ای تغییر خواهد داد.

استایل جلیقه جین روی جین

همانطور که می دانید استایل های جین روی جین که در آن ها هم برای بالا تنه و برای پایین تنه از لباس های جین استفاده می گردد در سال 2024 ترند شده اند. در فصل های گرم سال که نمی توانیم به سراغ پوشیدن کت های جین برویم ست کردن یک جلیقه جین با شلوار یا دامن جین ایده بسیار خوبی به نظر می آید. برای زیر جلیقه خود می توانید از پیراهن ها یا تیشرت های اورسایز کوتاه بهره ببرید. اگر به همراه جلیقه خود دامن جین پوشیدید استایل خود را با یک کفش لوفر مشکی یا کتانی سامبا و همینطور کیف کراس بادی مینیمال تکمیل کنید. اگر پوشیدن شلوار را ترجیح می دهید به سراغ استفاده از کفش های اسپرت راحتی بروید و از کیف های بزرگتر استفاده نمایید.

استایل جلیقه زنانه با دامن

استایل با جلیقه زنانه و دامن یکی از راحت ترین روش های ست کردن این آیتم پوشیدنی ترندی است که می توانید امتحان کنید. شما می توانید جلیقه خود را با توجه به سبک پوشش شخصیتان همراه با هر نوع و مدل دامنی که خواستید، از جمله دامن حبابی، دامن راسته، دامن کارگو، دامن ساتن، دامن لینن و دامن جین بپوشید و از زیبایی آن لذت ببرید. جلیقه ای که می خواهید با دامن استایل کنید می تواند از جنس پارچه های مختلف، کوتاه یا بلند باشد. در هنگام انتخاب کیف و کفش باید به دامنی که انتخاب نموده اید توجه داشته باشید تا بتوانید استایل خود را کامل کنید. اما پیشنهاد ما این است که به جنس هر یک از آیتم هایی که برای استایل خود در نظر دارید توجه داشته باشید. سعی کنید یک آیتم را در مرکز قرار دهید و باقی موارد را بر اساس آن انتخاب کنید.

استایل با جلیقه چرم

جلیقه چرم انتخابی عالی برای داشتن یک استایل خیابانی شیک و فرق دارد. برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می نمایند جلیقه های چرمی از مد خارج شده اند، این آیتم های پوشیدنی در واقع محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورده اند. پیشنهاد ما این است که جلیقه چرم مشکی یا قهوه ای خود را با یک تیشرت اورسایز کوتاه و یک شلوار جین نیم بگ یا بگی بپوشید. برای کفش بهتر است از لوفرهای چانکی یا بوت های ساق کوتاه بهره ببرید. کیف های کراس بادی پارچه ای و باگت بگ های کوچک برای ست شدن با این استایل فوق العاده هستند.

استایل با جلیقه جلو بسته

همه جلیقه های زنانه دکمه دار نیستند و شما می توانید از مدل های جلو بسته آن ها هم در استایل خود بهره ببرید. در روزهای آخر تابستان که هوا کمی سردتر می گردد بهتر است جلیقه های بافتنی کوتاه را روی پیراهن های اورسایز خود بپوشید و برای پایین تنه از شلوارهای بگ پارچه ای یا دامن های چین دار استفاده نمایید. جلیقه های بافتنی مورد نظر شما بهتر است دارای طرح خاص یا رنگی متفاوت از رنگ پیراهنتان باشند. برای کفش ها می توانید در روزهای بارانی از بوت های ساق کوتاه بهره ببرید و در روزهای عادی به سراغ کتانی های ساق دار یا حتی کتانی های راحتی اسپرت بروید.

استایل با جلیقه پارچه ای و شلوار جین

بیشتر افراد سعی می نمایند جلیقه پارچه ای خود را با یک شلوار پارچه ای از همان جنس و همان رنگ استایل نمایند تا ظاهرشان مرتب و ترندی تر به نظر برسد. این در حالی است که ترکیب شلوار جین با جلیقه پارچه ای رنگی می تواند یک استایل متفاوت و خاص تر را برای شما به وجود بیاورد. پیشنهاد اول ما به شما این است که جلیقه پارچه ای خود را با شلوارهای جین بگی و پیراهن های اورسایز پوشید. این تیپ را می توانید با اکسسوری هایی چون کراوات، کلاه و کفش های لوفر یا کتانی های راحتی کامل کنید.

اگر به شلوارهای خیلی گشاد علاقه ای ندارید می توانید از شلوار جین های راسته یا اسلیم فیت برای استایل با جلیقه زنانه بهره ببرید. اما توجه داشته باشید که این مدل جین ها برای افرادی که قد بلندی دارند بیشتر مناسب هستند و با جلیقه های کوتاه و کفش های کتانی اسپرت یا بوت های پاشنه گربه ای بهتر استایل می شوند.

نکات مهم استایل با جلیقه

آشنایی با روش های استایل کردن جلیقه زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند به شما یاری کند تا برای پوشیدن این آیتم پوشیدنی ایده های بهتری را در نظر بگیرید. با این وجود، اگر می خواهید جلیقه را با توجه به سبک شخصی خود ست کنید باید درباره نکات مهم استایل کردن آن اطلاعات بیشتری داشته باشید.

  • استایل لایه لایه: به طور کلی، از قلم نیاندازید که لایه لایه پوشیدن لباس ها استایل شما را عمیق تر و خاص تر می نماید. برای مثال، شما می توانید جلیقه خود را روی یک پیراهن دکمه دار یا یقه اسکی مناسب فصل بپوشید تا ظاهر برجسته تری داشته باشید.
  • جلیقه زیر کت: از یک جلیقه به عنوان لباس زیرین کت بهره ببرید تا به استایل شخصی خود عمق و جذابیت بیشتری اضافه گردد.
  • استفاده از اکسسوری مناسب: برای برجسته کردن کمرتان، یک کمربند مخصوص را به استایل با جلیقه زنانه خود اضافه کنید. بعلاوه پیشنهاد می کنیم که در استفاده از زیور آلات زیاده روی نکنید تا استایلتان مرتب و شیک به نظر برسد.
  • استفاده از بافت ها و الگو ها: لباس های دارای طرح های چاپی و جنس های مختلف، مانند پشم یا جین، را در کنار هم قرار دهید و امتحان کنید.
  • انتخاب کفش مناسب: کفش خود را با توجه به استایلتان انتخاب کنید. برای مثال، اگر استایلتان رسمی و زنانه است از پوشیدن کتانی های اسپرت راحتی خودداری کنید.
  • راهنمای ست کردن استایل با لباس طرح حیوانات؛ ترند نو سال 2024

سخن پایانی

استایل با جلیقه زنانه به یکی از محبوب ترین و نوترین ترندهای این روزها تبدیل شده است. اگر دلتان می خواهد آیتمی را در کمدتان داشته باشید که بتوانید آن را با همه لباس های خود ست کنید و به سبک های متفاوتی استایل نمایید پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت به سراغ خرید رنگ ها و مدل های متفاوت جلیقه های زنانه بروید.

منابع: InStyle ,REFINERY29

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 تیر 1403 بروزرسانی: 15 تیر 1403 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2627

به "راهنمای استایل با جلیقه زنانه؛ ترند تازه سال 2024" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای استایل با جلیقه زنانه؛ ترند تازه سال 2024"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید