ساحل طلوع آفتاب تایلند

ساحل طلوع آفتاب، یا به زبان محلی ساحل هات چائو لی (‌Hat chao ley) یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی تور تایلند برای بازدید است. این ساحل کیلومتر مساحت دارد که در غرب جزیره‌ کولایپ قرار دارد.

ساحل طلوع آفتاب تایلند

این ساحل با شن‌های سفید و زیبای خود بسیار دیدنی است و همان‌طور که از نامش پیدا است، یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آن طلوع آفتاب است که به طور زیبایی از این ساحل دیده می‌شود. می‌توان گفت که بهترین مکان برای دیدن طلوع آفتاب در تایلند، همین ساحل طلوع آفتاب است.

همانند دیگر مکان‌هایی که در تور تایلند به آن سر می‌زنید، ساحل طلوع آفتاب نیز بین ماه‌های می تا اکتبر گردشگران کم‌تری به خود می‌بیند. اما در ماه‌های اوج سفر (نوامبر تا آوریل) گردشگران زیادی به این ساحل زیبا سفر می‌کنند. آب‌وهوا نیز بسیار دلپذیر است و در ماه‌هایی که گردشگر کم است از طوفان‌های سهمگین در امان است و در ماه‌های پر‌گردشگر نسیمی خنک و ملایم می‌وزد.

در این ساحل مکان‌های اقامتی زیبایی در قیمت‌های متفاوت به چشم می‌خورد و اگر قصد اقامت چند روزه را دارید، می‌توانید به راحتی از میان خانه‌های ییلاقی، هتل‌های لوکس و مسافرخانه‌ها را تماشا کنید. ساحل طلوع آفتاب نزدیک‌ترین مکان به روستای کوچک چائو لی در جزیره‌ی کولایپ است.

برای بازدید از طلوع دیدنی آفتاب این ساحل در تور تایلند زود ازخواب بیدار شده و این تجربه‌ی منحصربه‌فرد را از دست ندهید. این شاید بهترین راه برای شروع یک روز عالی باشد.

به "ساحل طلوع آفتاب تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل طلوع آفتاب تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید