سومین شماره نشریه رشد آموزش مشاور مدرسه منتشر شد

به گزارش تور روسیه ارزان، تهران (پانا) - جدیدترین شماره مجله رشد آموزش مشاور مدرسه از سوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی منتشر شد.

سومین شماره نشریه رشد آموزش مشاور مدرسه منتشر شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی؛ مجلات رشد به عنوان جزئی از برنامه درسی، در چارچوب اهداف و راهبردهای آموزش و پرورش، با زمینه آموزشی، تحلیلی و اطلاع رسانی فراوری و در دو گروه ماهنامه ها (دانش آموزی - بزرگسال) و فصل نامه های تخصصی (علوم انسانی و علوم پایه و فنی) منتشر می شوند.

سومین شماره مجله آموزشی، تحلیلی و اطلاع رسانی رشد مشاور مدرسه (دوره شانزدهم، شماره 3، بهار 1400) از گروه مجلات عمومی بزرگسال برای مشاوران مدارس، مربیان مدارس و کارشناسان آموزش و پرورش در 48 صفحه منتشر شد. در این شماره از رشد مشاور مدرسه مطالبی از جمله مشاوره با الهام از بهار، آفت حال خوب، رابطه اثربخش در مشاوره، هنر مشاهده، احتیاط در کاربرد آزمون های روانی، مشاوره بدون مرز نیست و ... منتشر شده است.

دبیر مجله رشد مشاور مدرسه هانیه ملکی است و این مجله با نظارت دفتر انتشارات و فناوری آموزشی منتشر می شوند.

گفتنی است در لینک آرشیو مجلات رشد (به آدرس https://www.roshdmag.ir/u/22h) همه شماره های مجلات رشد از پاییز 1388 تا به امروز به صورت فایل PDF رایگان منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1901

به "سومین شماره نشریه رشد آموزش مشاور مدرسه منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین شماره نشریه رشد آموزش مشاور مدرسه منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید