فدراسیون جهانی اسکیت تجیهزات در اختیار ایران قرار می دهد

به گزارش تور روسیه ارزان، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون اسکیت، کاوه صدقی رئیس انجمن اسکیت هاکی کشور در مورد برگزاری جلسه آنلاین با اندی اکر مدیر آسیایی هاکی روی یخ در فدراسیون جهانی اظهار کرد: یکی از مهمترین موضوعاتی در این جلسه مطرح شد، برگزاری مسابقات هاکی روی یخ آقایان در اردیبهشت ماه سال 1400 در سنگاپور بود که با توجه به مدیریت خوب سنگاپور در مقابله با کرونا، برگزاری این دوره از مسابقات فعلاً قطعی خواهد بود.

فدراسیون جهانی اسکیت تجیهزات در اختیار ایران قرار می دهد

وی اضافه نمود: طبق اعلام فدراسیون جهانی هاکی روی یخ، کلیه هزینه های این مسابقات شامل اسکان، تغذیه و ترانسپورت داخلی بر عهده فدراسیون جهانی خواهد بود که همین مسأله بار اقتصادی بسیار زیادی را از روی دوش فدراسیون و انجمن بر خواهد داشت و دغدغه ما فقط تامین هزینه بلیط هواپیما است.

صدقی در مورد برگزاری اردوهای آمادگی و انتخابی اضافه نمود: انشا الله بتوانیم هرچه زودتر اردوها را به صورت متمرکز برگزار کنیم که البته بستگی به شرایط کرونا در کشور دارد.

وی در ادامه به برگزاری مسابقات هاکی روی یخ بانوان هم اشاره نمود و گفت: مسابقات بانوان که قرار است به میزبانی کشور فیلیپین برگزار گردد با همان شرایط برگزاری در بخش آقایان به لحاظ اقتصادی خواهد بود که با توجه به شرایط کرونا در این کشور ممکن است تاریخ مسابقات تغییر نماید که تاریخ قطعی در بهمن ماه امسال اعلام خواهد شد.

رئیس انجمن اسکیت هاکی اظهار کرد: پس از معرفی ورزشکاران سازمان یافته به فدراسیون جهانی، کلیه ورزشکاران معرفی شده به جز 22 ورزشکار که دارای دو ملیت هستند یا در کشورهای دیگر زندگی می نمایند، از لحاظ حقوقی شرایط شرکت در مسابقات را دارند که در صورت ارائه مدارک مورد تأیید فدراسیون جهانی از سوی این 22 ورزشکار ما می توانیم از آنان در مسابقات استفاده کنیم.

صدقی در مورد تعداد نفرات اعزامی گفت: پس از برگزاری اردوهای آمادگی و انتخابی، تعداد 20 بازیکن در بخش آقایان و 20 بازیکن در بخش بانوان به مسابقات اعزام خواهند شد.

صدقی در پایان اضافه نمود: صحبت هایی هم در مورد کمبود تجهیزات در کشور با اندی اکر شد که با توجه به پتانسیل ویژه ایران در رده سنی نوجوانان، قرار شد فدراسیون جهانی در جهت توسعه این رشته در کشور، تجهیزاتی را در اختیار ایران قرار دهد تا جهت شناسایی ورزشکاران مستعد در این رده سنی، اردویی در کشور برگزار نماییم که این اردو در نیمه دوم سال 1400 و پس از دریافت تجهیزات خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1630

به "فدراسیون جهانی اسکیت تجیهزات در اختیار ایران قرار می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون جهانی اسکیت تجیهزات در اختیار ایران قرار می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید