مهدی زاده پنجم شد، خاتمه کار کشتی فرنگی با 2 طلا و 2 برنز

تیم ملی کشتی فرنگی ایران با 2 طلا و 2 برنز به کار خود در بازی های آسیایی انتها داد.به این ترتیب تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران در مجموع 5 طلا و 3 برنز را در بازی های آسیایی 2018 از آن خود کردند.

مهدی زاده پنجم شد، خاتمه کار کشتی فرنگی با 2 طلا و 2 برنز

به گزارش خبرنگاران، در جریان رقابت های وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی بازی های آسیایی 2018 که در جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار گردید،بهنام مهدی زاده نماینده سنگین وزن ایران در دیدار رده بندی و برای کسب مدال برنز مقابل کیم مین سئوک دارنده مدال برنز آسیا از کره جنوبی با نتیجه یک بر یک مغلوب شد و پنجم شد.

بهنام مهدی زاده پیش از این در دور نخست به مصاف مورات رامونوف، نایب قهرمان آسیا از قرقیزستان رفت و در حالی که 8 بر 3 پیش بود، حریف قرقیز با خطایی انجام داد دیسکالیفه شد.مهدی زاده در دور بعد به مصاف لینگ ژی منگ از چین رفت و با ضربه فنی به نیمه نهایی رسید اما در نیمه نهایی مقابل مامینجون عبدالله یف از ازبکستان با نمایشی ضعیف و با ناداوری 2 بر 2 بازنده شد و به مسابقه رده بندی رفت. در تایم اول این مبارزه در حالی که کشتی گیر ازبک به مهدیزاده ضربه زد داوران 2 امتیاز به ناحق به کشتی گیر ازبک دادند اما در کمال تعجب مربیان ایران درخواست چلنج و بازبینی فیلم ندادند!

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی کشتی فرنگی ایران که با 6 فرنگی کار در این رقابت ها حاضر گردیده بود با 2 مدال طلای محمدعلی گرایی در وزن 77 و حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم و 2 برنز مهرداد مردانی در 60 و محمدرضا گرایی در 67 کیلوگرم به کار خود سرانجام داد.

علی اکبر حیدری در وزن 97 کیلوگرم و بهنام مهدی زاده در سنگین وزن نیز از رسیدن به مدال بازماندند.

همچنین تیم ملی کشتی آزاد ایران نیز توسط حسن یزدانی در 86،علیرضا کریمی در 97 و پرویز هادی در 125 کیلوگرم به 3 مدال طلا برای ایران دست یافتند.رضا اطری در 57 کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز گردیده بود.مهران نصیری در وزن 65 و مصطفی حسین خانی در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد نیز با نمایشی ضعیف از دور رقابت ها کنار رفتند.

به این ترتیب تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران با ارائه نمایشی خوب و قابل قبول در مجموع با 5 مدال طلا و 3 مدال برنز به کار خود در بازی های آسیایی 2018 اندونزی سرانجام دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهدی زاده پنجم شد، خاتمه کار کشتی فرنگی با 2 طلا و 2 برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی زاده پنجم شد، خاتمه کار کشتی فرنگی با 2 طلا و 2 برنز"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید