یاری خلبان وارد می گردد ، ابزار هوش مصنوعی برای آفیس مایکروسافت

به گزارش تور روسیه ارزان، شرکت مایکروسافت برای اینکه انسان ها با صرف وقت و انرژی کمتر همچنان به خلاقیت و رویاپردازی خود ادامه بدهند، یک روبات نو مبتنی بر هوش مصنوعی معرفی نموده است که نام آن کاملا برازنده کاری است که انجام می دهد.

یاری خلبان وارد می گردد ، ابزار هوش مصنوعی برای آفیس مایکروسافت

به گزارش خبرنگاران، Microsoft 365Copilot به معنی یاری خلبان، با استفاده از قدرت مدل های زبان بزرگ (LLM) و ترکیب آن با داده های شما در برنامه Microsoft Graph و Microsoft 365 کلمات را به قدرتمندترین ابزار بهره وری روی کره زمین تبدیل می نماید.

کسب مهارت های تازه

ساتیا نادلا، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل مایکروسافت درباره این ابزار تازه هوش مصنوعی گفت: امروز یکی دیگر از گام های خود را در زمینه تعامل انسان و هوش مصنوعی برداشتیم. این ابزار تازه نحوه کار ما را تغییر می دهد و پنجره تازه ای در رشد بهره وری باز می نماید. ما با یاری خلبان تازهمان برای کار، به مردم اختیار بیشتری می دهیم و فناوری را به وسیله جهانی ترین رابط، یعنی زبان طبیعی، قابل دسترس تر می کنیم. Copilot به 2 صورت در Microsoft 365 ادغام شده است. این برنامه در برنامه های Microsoft 365 که هر روز استفاده می کنید و شامل Word، اکسل، پاورپونت، اولت لوک، تیمز و موارد دیگر است، تعبیه شده تا افراد با به کارگیری خلاقیت خود، مهارت های سطح بالا را تجربه نمایند.

گفت وگوی تجاری

در کنار معرفی کوپایلوت، مایکروسافت یک تجربه کاملا تازه را خاطرنشان کرد: گفت وگوی تجاری. Business Chat با استفاده از مدل بزرگ زبانی در همه برنامه های Microsoft 365 و داده های انسانی شامل تقویم، ایمیل ها، چت ها، اسناد، جلسات و مخاطبین، وجود دارد و می تواند کارهایی انجام دهد که افراد قبلا هرگز نمی توانستند انجام دهند. به این ترتیب یک مدیر می تواند به آن، درخواست هایی به زبان طبیعی بدهد و مثلا بگوید: به تیم من بگویید چگونه استراتژی محصول را به روزرسانی کردیم. به محض ارائه این دستور به چت بیزینس، به روزرسانی شرایط براساس جلسات صبحگاهی، ایمیل ها و موضوعات چت ایجاد می گردد.

کنترل با یاری خلبان

کوپایلوت اجازه می دهد همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. شما تصمیم می گیرید که چه چیزی را نگه دارید، تغییر دهید یا کنار بگذارید و حالا می توانید در Word خلاق تر، در اکسل تحلیلی تر، در پاورپوینت گویاتر، در Outlook سازنده تر و در Teams مشارکت بیشتری داشته باشید. Copilot کار را به 3 روش تبدیل می نماید: با Copilot در Word، می توانید فرایند خلاقانه را آغاز کنید تا دیگر هرگز با یک صفحه خالی آغاز نکنید.

Copilot نخستین پیش نویس را برای ویرایش و تکرار در اختیار شما قرار می دهد و در زمان نوشتن، منابع و زمان ویرایش صرفه جویی می گردد. درست که Copilot گاهی اوقات اشتباه می نماید اما همواره شما را جلوتر می برد. شما به عنوان نویسنده همواره کنترل را در دست دارید، ایده های منحصربه فرد خود را به جلو راهنمایی می کنید و کوپایلوت را به کوتاه کردن، بازنویسی یا ارائه بازخورد تشویق می کنید.

این ابزار در پاورپوینت به شما یاری می نماید با یک دستور ساده، ارائه های زیبا ایجاد کنید و محتوای مرتبط را از سندی که هفته گذشته یا سال گذشته ساخته اید اضافه کنید. با Copilot در اکسل، می توانید محاسبات را تجزیه و تحلیل کنید و تجسم های داده ای با ظاهر حرفه ای در چند ثانیه ایجاد کنید.

اما Copilot فقط بهره وری فردی را افزایش نمی دهد. این ابزار یک مدل دانش تازه با بهره گیری از مخزن بزرگ داده ها و بینش هایی که امروزه عمدتا غیرقابل دسترس و استفاده نشده است برای هر سازمان ایجاد می نماید. Business Chat نیز روی تمام داده ها و برنامه های کسب وکار کار می نماید تا اطلاعات و بینش های مورد احتیاج را ارائه می دهد، بنابراین جریان اطلاعات به طور آزادانه در سراسر سازمان جاری می گردد و در زمان ارزشمند برای جست وجوی پاسخ صرفه جویی می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1401 بروزرسانی: 27 اسفند 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2535

به "یاری خلبان وارد می گردد ، ابزار هوش مصنوعی برای آفیس مایکروسافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری خلبان وارد می گردد ، ابزار هوش مصنوعی برای آفیس مایکروسافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید