گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، فرهادی زاد: قایق های خریداری شده به قایقران ها رسید، اقدامات لازم برای تهیه فشنگ تیراندازها انجام شد

به گزارش تور روسیه ارزان، سرپرست کاروان ورزشی ایران در پالمبانگ از تحویل قایق های خریداری شده به ورزشکاران قایقرانی و اقدامات اجرا شده در تهیه فشنگ و ساچمه برای تیراندازان اطلاع داد.

گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، فرهادی زاد: قایق های خریداری شده به قایقران ها رسید، اقدامات لازم برای تهیه فشنگ تیراندازها انجام شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی ، مهین فرهادی زاد گفت: کاروان ایران در پالمبانگ حدود 132 نفر متشکل از ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب 7 رشته در بخش زنان و مردان حضور دارد.

وی ادامه داد: پالمبانگ از نظر اسکان و سایت های مسابقات و تمرین ورزشکاران آماده اما لازم بود از ناحیه کادر سرپرستی چک نهایی صورت گیرد تا ورزشکاران ما هم در بخش اسکان و هم در بخش فنی مشکل خاصی نداشته باشند که خوشبختانه این زمان و فضا وجود داشت.

سرپرست کاروان ایران اضافه نمود: ورزشکاران به محض ورود در بخش های خودشان مستقر شدند. یکی دو روز اول قایق هایی که خریداری شده بود باید به دست ورزشکاران می رسید و همین طور در تهیه فشنگ و ساچمه باید اقداماتی انجام می دادیم که این کار هم انجام شد.

وی بیان داشت: ورزشکاران ایرانی در رشته های قایقرانی زنان و مردان، تیراندازی زنان و مردان، تنیس زنان و مردان، صخره مردان، والیبال ساحلی و سپک تاکرای مردان و کانو در دهکده بازی های پالمبانگ اسکان دارند. در این مدت تمرینات ورزشکاران صبح و بعدازظهر به خوبی انجام می گردد.

فرهادی زاد درباره شرایط میزبانی نیز مطرح نمود: میزبان تمام کوشش خود را به کار گرفته و تعداد زیادی داوطلب هم در دهکده حضور دارند، به هرحال پذیرایی از این همه مهمان کار ساده ای نیست و شاید لازم بوده در جاهایی از قبل وقت بیشتری بگذارند ولی هرجایی که مسئله ای وجود دارد با روی خوش همکاری و سعی می نمایند در کوتاه ترین زمان آن را برطرف نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 822

به "گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، فرهادی زاد: قایق های خریداری شده به قایقران ها رسید، اقدامات لازم برای تهیه فشنگ تیراندازها انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، فرهادی زاد: قایق های خریداری شده به قایقران ها رسید، اقدامات لازم برای تهیه فشنگ تیراندازها انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید