گشتی در جنگل دالخالی رامسر، طبیعت مه آلود شمال کشور

به گزارش تور روسیه ارزان، در بهار 98 یکی از جاهای زیبا و بکر کشور، پس از سوباتان و مازیچال و فیلبند، حتما رامسر است. محیطی سحر انگیز در جنگل دالخانی، شما را به میزبانی مه و درختان تنومند می برد. جایی که آش زغالی و چای هیزمی، روایت گر طبیعت گردی مجذوب کننده برای عاشقان ایرانگردی در شمال کشور است.

گشتی در جنگل دالخالی رامسر، طبیعت مه آلود شمال کشور

جنگل دالخالی رامسر را باید یکی از زیبا ترین راستاهای جنگلی در ایران دانست. برای عاشقان کوله پشتی گردی و کمپ و پیاده روی در طبیعت، دالخانی رامسر را بهار نود و هشت توصیه می کنیم. اگر در پی مقصد عالی برای جنگل نوردی هستید، دالخانی را نباید فراموش کنید. روستاهای اطراف، فرصت اقامت در خانه اهالی خونگرم را می دهد.

جنگل دالخانی در 30 کیلومتری جنوب شرقی رامسر است. جایی نیمه کوهستانی در ارتفاعات البرز و در راستا جاده ییلاق جنت رودبار در ارتفاع هشتصد متری از سطح دریا و شصت هکتار مساحت. دالانی بهتشی و پوشیده از پوشش سبز متراکم که مقصدی مجذوب کننده برای سلفی بازهای اینستاگرام است. دالخانی، این جنگل سرسبز و انبوه به مانند دالانی از درختان سر به فلک کشیده دست شما را می گیرد و در نهایتِ زیبایی غرق می نماید. جاده ای سحرانگیز که هر لحظه، جلوه ای تازه از طبیعت بکر خود را در برابرتان به نمایش می گذارد و شما را به وسوسه دیدن زیبایی های بیشتر، به انتهای راستا می کشاند.

پاییز دیدنی را در جنگل دالخانی رامسر دیدن کنید. اگر در پی لوکیشن رویایی برای عکاسی در طبیعت هستید، دالخانی، حتما گزینه فوق العاده ای برای عکاسان خواهد بود

کلبه های چوبی در جنگل دالخانی رامسر، فرصت خوبی برای استراحت جنگل نوردها است

فضای مه آلود و رمانتیک جنگل دالخانی رامسر

منبع: گردشبان
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2061

به "گشتی در جنگل دالخالی رامسر، طبیعت مه آلود شمال کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشتی در جنگل دالخالی رامسر، طبیعت مه آلود شمال کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید