اجرای پروژه های نفتی زیرساخت های استانی را توسعه می دهد

به گزارش تور روسیه ارزان، نماینده نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای پروژه های نفتی در توسعه زیرساخت های هر استانی می تواند مؤثر باشد، به ویژه شهرستان هایی که امکانات کمتری دارند.

اجرای پروژه های نفتی زیرساخت های استانی را توسعه می دهد

به گزارش خبرنگار شانا، الهام آزاد، امروز (دوشنبه، چهارم اسفندماه) در آیین بهره برداری رسمی طرح های ملی انتقال، توزیع و ذخیره سازی فرآورده های نفتی، گفت: بی شک ساخت مخزن، خطوط لوله، تلمبه خانه و توسعه آن و در عین حال ارتقای پست برق در منطقه نائین اهمیتی ویژه ای دارد.

وی با بیان اینکه حوزه انتخابیه بنده (نایین، خور و بیابانک) تنها شهرستانی است که در استان اصفهان به گاز سراسری متصل نیست، افزود: این شهرستان صنعتی و معدن خیز است و به دلیل متصل نبودن به شبکه گاز سراسری، بیشتر سوختش از فرآورده های نفتی تأمین می شود.

نماینده نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر به دلیل تسهیل در انتقال گاز سراسری از نایین به شهرستان انارک، شرح داد: انتظار داریم در چشم اندازی چهار ساله، شهرستان های خور و بیابانک نیز به گاز سراسری متصل شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی عنوان نمود: بی شک اجرای پروژه خط لوله نائین - کاشان - ری می تواند به توسعه زیرساخت های نایین، خور و بیابانک منجر شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1828

به "اجرای پروژه های نفتی زیرساخت های استانی را توسعه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای پروژه های نفتی زیرساخت های استانی را توسعه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید