اخبار صنعت

81 واحد گلخانه فعال در باغملک وجود دارد

کارشناس جهاد کشاورزی باغملک گفت: 81 واحد گلخانه فعال در سطح 25 هکتار در نقاط مختلف این شهرستان فعال است.

3 خرداد 1400

اجرای 13 پروژه در حوزه صنعت دریایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، 13 پروژه توسعه فراوری محصولات زیست دریا در کشور تعریف شده است که منجر به افزایش سهم مصرف این مواد در سفره های ایرانی می گردد.

2 خرداد 1400

آلودگی بودار عسلویه!

خبرنگاران/بوشهر طی چند روز گذشته و همزمان با توقف باد، انتشار بوی نامطبوع میعانات گازی در بعضی از مناطق عسلویه شدت پیدا نموده ایت و نقاط پیرامونی مخازن میعانات گازی این بوی بد و مضر را احساس کردند.

1 خرداد 1400

توزیع جو ویژه خشکسالی در خراسان رضوی

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از توزیع 16 هزار و 700 تن نهاده جو جهت مدیریت شرایط خشکسالی بین دامداران دام سبک استان اطلاع داد.

29 اردیبهشت 1400

حسین کعبی: گروه فولاد گروه مرگ است؛ شرایط طوری شده که فرقی نمی کند با چه تیمی بازی کنیم

تهران (پانا) - مربی فولاد خوزستان از انگیزه بالای بازیکنانش برای روبرو شدن با النصر عربستان در مرحله گروهی لیگ قرمانان آسیا اطلاع داد.

28 اردیبهشت 1400

همه چیز درباره سریال سرجوخه؛ از روایت تا بازیگران

به نظر می رسد که سریال سرجوخه قصد دارد باری دیگر درامی با بن مایه های امنیتی در قالب یک تریلر جاسوسی، ذیل یک تم سیاسی را مشابه با سریال خانه امن به مخاطب خود عرضه کند. حمیدرضا محمدی زاده از بازیگران این سریال است.

28 اردیبهشت 1400

باید عوارض پسماند برای یاری به شهر تهران در اختیار شهرداری قرار گیرد

شهر: معاون اول رئیس جمهوری گفت: در حال حاضر عوارض پسماند از مردم گرفته می گردد و در اختیار وزارت کشور و محیط زیست قرار می گیرد که باید این عوارض برای یاری به شهر تهران در اختیار شهرداری تهران قرار گیرد.

25 اردیبهشت 1400

دخالت کارفرما در انتخاب نمای ساختمان آسیب زا است

خبرنگاران/قم استاد دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به اینکه باید دخالت کارفرماها در طراحی نما حذف گردد، گفت: زمانی که معماران از یوق سلطه کارفرماها خارج شوند قطعا شاهد نماهای با اصالتی در سطح شهر خواهیم بود.

20 اردیبهشت 1400

خبرنگاران عزیزی خادم: موفقیت نمایندگان ایران درآسیا برای فوتبال ما امتیازآور است

تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون فوتبال با آرزوی موفقیت برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: موفقیت تک تک نمایندگان ایران در آسیا برای فوتبال ایران امتیاز محسوب می گردد.

13 اردیبهشت 1400

نفت ایران؛ کار سخت ایران با مشتریان قدیمی ، چاه ها آماده اند؟

خبرنگاران - رئیس کمیته نفت کمیسیون انرژی مجلس گفت: کشورها براساس منافع مالی خود تصمیم گیری می نمایند. اما در کل قطعا علاقه ندارند ایران که سهم آنها را بگیرد، بسته به برش سیاسی، شخصیت و اقتدار نفتی ایران ما می توانیم در بازار بین الملل نقش آفرینی نموده...

13 اردیبهشت 1400

چشمه اعلا؛ تفرجگاهی خوش آب و هوا در 45 کیلومتری شرق تهران، عکس

چشمه اعلا یکی از جاذبه های طبیعی و گردشگری در اطراف تهران است که در شهرستان دماوند قرار گرفته است. اگردر تهران زندگی می کنید و وقت زیادی برای رفتن به مسافرت ندارید، می توانید یک روز را در چشمه اعلاء بگذرانید و اندکی از شلوغی شهر و دود و دم وسایل نقلیه رهایی...

9 اردیبهشت 1400

صادرات مرغ ممنوع شد خبرنگاران

در حالی که گوشت مرغ چند ماهی است گران و مسئولان تنظیم بازار از کنترل قیمت نانوان هستند ممنوعیت صادرات آن امروز ابلاغ شد.

16 فروردین 1400

قلعه نویی: بعد از فوتبال به والیبال علاقه دارم، به مردم سیرجان تبریک می گویم

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: به مردم سیرجان برای قهرمانی والیبال فولاد سیرجان تبریک می گویم.

15 فروردین 1400

خبرنگاران پیشقراولان واکسن کوو پارس رازی را دریافت کردند

تهران - خبرنگاران - معاون تحقیقات و فناوری مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: واکسن به پیشقراولان (داوطلبان گروه اول) تست انسانی واکسن کرونا با عنوان کوو پارس رازی، تزریق شد.

15 فروردین 1400

شریک جدید صنعت ایران

شرایط جذب سرمایه گذاری خارجی به روز شده آمار های رسمی منتشر شده از سوی وزارت صمت پیامی متناقض از سرنوشت سرمایه های خارجی وارد شده به کشور مخابره می کند. از یکسو حجم سرمایه های خارجی مصوب در 11 ماه 99 افزایشی دوبرابری را به ثبت رسانده و از دیگر سو، تنها 20...

13 فروردین 1400

کارخانه گندله سازی گهرزمین با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد

وزیر صنعت و معدن گفت: با تولید این واحد 7 میلیون تن به ظرفیت گندله کشور اضافه می شود و ظرفیت کل تولید گندله تا سرانجام سال به 61 میلیون تن می رسد.

11 فروردین 1400

سرمربی سابق پرسپولیس به نیمکت تیم جنوبی رسید

تهران (پانا) - نفت مسجد سلیمان در نیم فصل دوم لیگ برتر با هدایت سرمربی سابق پرسپولیس به زمین خواهد رفت.

8 فروردین 1400

اجرای پروژه های نفتی زیرساخت های استانی را توسعه می دهد

نماینده نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای پروژه های نفتی در توسعه زیرساخت های هر استانی می تواند مؤثر باشد، به ویژه شهرستان هایی که امکانات کمتری دارند.

6 فروردین 1400

بیدبلند خلیج فارس با ظرفیت کامل آماده خدمات دهی است

مدیرعامل پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس با تأکید بر اینکه این پالایشگاه با ظرفیت کامل آماده خدمات دهی است، گفت: با تأمین خوراک لازم، ظرفیت فراوری این مجتمع از 40 درصد کنونی به 100 درصد می رسد.

6 فروردین 1400

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران بازی های هفته هفدهم لیگ برتر که شنبه هفته آینده در شهرهای مختلف برگزار می گردد، به توضیح زیر است:

4 فروردین 1400
تعداد: (248)