استیلی: تیم های فوتبال امید و بزرگسالان از هم جدا نیستند

به گزارش تور روسیه ارزان، مدیر تیم امید وحدت و همدلی همه ارکان و بخش های مختلف فدراسیون فوتبال را مهمترین شاخصه تاثیرگذار در مسیر موفقیت فوتبال ایران دانست.

استیلی: تیم های فوتبال امید و بزرگسالان از هم جدا نیستند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی گفت: تردیدی وجود ندارد که همه ما در تیم های مختلف ملی هدفی به جز موفقیت و سربلندی نام ایران عزیز نداریم و به عنوان اعضای یک خانواده تنها باید به دنبال همدلی و وحدت باشیم چرا که بدون این اتحاد هیچ موفقیتی به دست نمی آید.

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال با تمام وجود در کنار ما بودند و از تیم امید تا امروز حمایت کردند. هم من و هم آقای کرانچار بارها این مسئله را بیان نموده ایم و باز هم از آنها تشکر می کنم. در هر صورت محدودیت ها و مشکلاتی وجود دارد اما باید با همدلی و رفاقت این مسائل را حل کنیم. قطعاً آرزوی قلبی ما موفقیت تیم ملی بزرگسالان است همانطور که اعضای تیم بزرگسالان هدفی غیر از این در خصوص تیم امید ندارند. امیدوارم در ادامه همکاری دو جانبه برای تقویت تیم های ملی هم بیشتر گردد. قطعاً باید از بروز هرگونه حاشیه و خدای ننموده اختلافی جلوگیری کنیم و به دنبال تقویت تعاملات باشیم که مانع از بروز هرگونه حاشیه ای خواهد شد. رضا شاهرودی: گفتند کی روش گفته زمین کمپ و پِک فقط باید در اختیار تیم بزرگسالان باشد، سرمربی تیم ملی چه مسئله ای با ما دارد؟! کارلوس کی روش: زمین کمپ تیم های ملی میراث من است برای فوتبال ایران! کرانچار: از آن دسته مربیانی نیستم که به دنبال حریف تدارکاتی بروم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 125

به "استیلی: تیم های فوتبال امید و بزرگسالان از هم جدا نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: تیم های فوتبال امید و بزرگسالان از هم جدا نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید