اعتراف پسر گیلانی در بازسازی صحنه جنایت هولناک ، پول های پدرم را می خواستم؛ همه خانواده را کُشتم

به گزارش تور روسیه ارزان، پسر جوان که در قتل عامی خانوادگی با همدستی دوستش 5 نفر را کشته بود در بازسازی صحنه قتل انگیزه خود را از این جنایت تصاحب اموال پدر و بدبینی به خانواده مطرح کرد.

اعتراف پسر گیلانی در بازسازی صحنه جنایت هولناک ، پول های پدرم را می خواستم؛ همه خانواده را کُشتم

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

ایران نوشت: این جنایت فجیع خانوادگی نیمه شب دوشنبه 6 آبان در خانه ای واقع در روستای گورابسر کوچصفهان رخ داد. پسر خانواده که ماجرای قتل را به پلیس خبر داده بود گفت: من ساعت 10 شب با ماشین پدرم به همراه دوستانم به رشت رفتم و حدود ساعت 2 نیمه شب برگشتم اما هر چه در زدم کسی جواب نداد. نگران شدم و از دیوار بالا رفتم و وارد خانه شدم ناگهان اجساد خونین پدر، پدر بزرگ، مادر، خواهرم و دوستش را که آن شب میهمان خانه ما بود در اتاق ها دیدم.

با گزارش جنایت به بازپرس ویژه قتل رشت و تیم تحقیق، آنالیز های تخصصی شروع شد نخستین آنالیز ها نشان می داد پدربزرگ 80 ساله، پدر و مادر 50 ساله، دو دختر 20 ساله (دختر خانواده و دوست دانشجویش که اهل اردبیل بود) ساعاتی قبل در حالی که در دو ساختمان قدیمی و نوساز خانه حضور داشتند با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند همچنین معین شد پدر خانواده از برنج فروشان سرشناس منطقه بوده و وضع اقتصادی خوبی داشتند.

با توجه به اینکه آثاری از درگیری و سرقت در خانه وجود نداشت و دوربین های مداربسته خانه نیز به عمد خاموش شده بودند، فرضیه ارتکاب قتل از سوی یک آشنا قوت گرفت و تنها پسر خانواده بازداشت شد.

اعتراف به قتل عام خانواده تحقیقات پلیس برای رمزگشایی از این پرونده ادامه داشت تا اینکه پایان چند ساعت بعد پسر 22 ساله خانواده مهر سکوت را شکست و راز قتل خانواده اش را با همدستی دوستش فاش کرد. بدین ترتیب ساعتی بعد دوستش نیز دستگیر شد.

متهم در بازپرسی ها به مأموران گفت: با خانواده ام اختلاف داشتم به همین خاطر نقشه قتل شان را کشیدم. با یکی از دوستانم نیز موضوع را مطرح کردم و قرار شد مالکیت یک مغازه را به او بدهم تا در این ماجرا کمکم کند. دوستم چند ساعت قبل تر به خانه ما آمده و در جایی پنهان شده بود. مادر، خواهرم و دوستش که برای تعطیلات به خانه ما آمده بود در ساختمان نوساز بودند و پدر و پدر بزرگم در خانه قدیمی حضور داشتند. ساعت حدود 9 و نیم شب بود که دوربین ها را از برق کشیدم. اول خواهرم و دوستش را کشتم و بعد به سراغ مادر و پدر و پدربزرگم رفتیم و آنها را هم کشتیم.

سرهنگ رحیم شعبانی - رئیس پلیس آگاهی گیلان- گفت: متهم مدعی است به خاطر پول و اختلاف با پدر و مادرش دست به این جنایت زده و دوست خواهرش را نیز برای اینکه وی را لو ندهد کشته است.

  • بازسازی صحنه قتل

جان احمد آقایی- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل گیلان- نیز گفت: صبح دیروز صحنه قتل از سوی متهمان بازسازی شد و پسر این خانواده که اعتیاد و مشکل روانی ندارد انگیزه خود را از این جنایت ها خشونت و بدبینی شدیدی که نسبت به خانواده خود داشت عنوان نموده است. وی در ادامه به بیان ریشه های وقوع این جنایت پرداخت و اضافه نمود: عدم تربیت و مسئولیت پذیری از طرف مادران می تواند منجر به آسیب های جدی در یک فرد گردد و او را به چنین وضعیتی برساند لذا خانواده ها بایستی در تربیت صحیح فرزندان خود بکوشند.

  • اظهارات یکی از همسایه ها

یکی از همکاران پدر خانواده که در همسایگی آنها نیز سکونت دارد درباره این جنایت گفت: از سال ها قبل صفرعلی پرهیزکار را می شناختم. مغازه برنج فروشی داشت و وضع اقتصادی اش بسیار خوب بود. پسرش را هم بارها دیده بودم. دانشجو بود و باشگاه ورزشی می رفت. به نظر پسر خوب و آرامی می آمد. صفرعلی همین پسر و دختر را داشت. البته از مسائل خانوادگی شان خبری ندارم اما خیلی مقرراتی بود و برای بچه هایش سختگیری می کرد به عنوان مثال گفته بود فرزندانش باید سر ساعت 8 در خانه باشند. نمی دانم شاید همین سختگیری ها کار را به اینجا کشاند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 791

به "اعتراف پسر گیلانی در بازسازی صحنه جنایت هولناک ، پول های پدرم را می خواستم؛ همه خانواده را کُشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف پسر گیلانی در بازسازی صحنه جنایت هولناک ، پول های پدرم را می خواستم؛ همه خانواده را کُشتم"

1 دیدگاه

Soheila 3 دی 1398

با سلام.کارش بسیااااررر زشت بود،چون روانی نبود، گیرم خانواده اش اشتباهاتی داشتن، خودش تحصیلکرده بود، نبایسنی چنین تصمیمی بگیره تامردم همه بگن که بجای اینکه خودش پولدار باشه، با این کارش تمامی فامیلهای درجه یک خانواده رو پولدار کرده.چون خودش که از فوت شدگان ارثی نمیبره.همه اموال بدست عمو و عمه وفامیلهای درجه یک مادری میوفته. انشاالله خانواده ودولت بهش رحم کنند وانو عفو کنند. وخدا این پسر رو براه راست هدایت کنه. همه ماها مشکلات خانوادگی زیادی داریم.نباید دست بچنین کاری بزنیم.با تشکر

پاسخ به Soheila
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید