اخبار اقتصادی

ورود اسکناس ارز به کشور توسط همه اشخاص و به هر میزان مجاز است

بخشنامه تاکیدی گمرک ایران مبنی بر بلامانع بودن ورود اسکناس ارز به کشور به هر میزان برای اشخاص حقیقی و حقوقی ابلاغ شد.

25 خرداد 1398

آلودگی نوری، عامل مرگ تدریجی درختان ولیعصر

یک پژوهشگر آلودگی نوری از نورپردازی روی درختان انتقاد کرد و نسبت به مرگ تدریجی درختان از جمله درختان ولیعصر در نتیجه این کار هشدار داد.

23 خرداد 1398

چراغ شمیران در سلماس روشن شد

راحله عبدالحسینی-خبرنگار:تابه حال چند بار از میدان قدس عبور نموده اید؟ به ساختمان ابتدای خیابان دربند توجه نموده اید؟ این بار که از این میدان رد شدید به ساختمانی که ابتدای خیابان دربند هست یکبار دیگر نگاه بیندازید.

17 خرداد 1398

وام 30 میلیونی ازدواج به چه کسانی تعلق می گیرد؟

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از افزایش وام ازدواج به 30 میلیون تومان به ازای هریک از زوجین اطلاع داد.

14 خرداد 1398

32مدیر بانکی در پرونده بانک سرمایه متهم هستند

به گزارش خبرنگاران، نماینده دادستان تهران در واکنش به دفاعیات متهم ردیف اول پرونده بانک سرمایه گفت: دولت جدید که روی کار می آید ، آقای بخشایش تا آبان ماه مستقر بودند. اما گفتنی است اتهام ایشان به خاطر مدیر عاملی نیست.

13 خرداد 1398

پروژه های میدان شریعتی و میدان ورزش اراک سال جاری بهره برداری می گردد

به گزارش خبرنگاران، کاوه فلک الافلاکی عصر روز شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اراک گفت: براساس اعلام مجری طرح میدان ورزش و پروژه میدان شریعتی اراک، با توجه به پیشرفت 97 درصدی میدان ورزش و 92 درصدی شریعتی، این دو پروژه که از جمله پروژه های مهم اراک است...

12 خرداد 1398

لزوم فراهم شدن زمینه رشد و شکوفایی معلولان

مدیرکل دفتر فنی وزارت کشور با بیان اینکه عدم دقت در طراحی و اجرا و مناسب سازی بعضی ساختمان ها، مشکلاتی را برای معلولین به وجود آورده است، گفت: ضرورت دارد زمینه شکوفایی و رشد جامعه معلول فراهم گردد.

11 خرداد 1398

باید از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنیم

به گزارش خبرنگاران، دومین نمایشگاه بین المللی ورزش طی روزهای 25 تا 28 دی ماه با حضور 25 تولیدکننده داخلی و 5 تامین کننده از خارج کشور در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می گردد.

4 خرداد 1398

مادورو در مراسم تحلیف: سوسیالیسم قرن 21 را می سازم

مراسم تحلیف ریاست جمهوری نیکلاس مادورو به رغم مخالفت های داخلی و خارجی برگزار گردید.

3 خرداد 1398

برگزاری دوره آموزش حوله بافی در شهر بشرویه خراسان جنوبی

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه از برگزاری دوره آموزش حوله بافی با همکاری موسسه خیریه خادمین گل یاس در شهر بشرویه اطلاع داد.

30 اردیبهشت 1398

استقلال خوزستان یک قدم تا سقوط

سمیرا شیرمردی ، استقلال خوزستان بعد از اینکه با کسر 6 امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات روبرو شد، حالا اخطار دوم را از فیفا دریافت کرد. به این صورت که اگر در مهلت معین شده قسط اول فرانک ساکونی را پرداخت نکند، به لیگ یک سقوط خواهد نمود. اگرچه از این...

22 اردیبهشت 1398

اعتبارات قطره چکانی پروژه راه آهن خراسان جنوبی

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: راه آهن استان در سال 93 در ردیف بودجه نهاده شد اما ردیف بودجه و اعتبارات آن پایین است که به دنبال استفاده از ظرفیت صندوق توسعه ملی و جذب سرمایه گذار خارجی هستیم.

20 اردیبهشت 1398

موانع فراوری کارخانه کرک بافت رفع می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد فدایی عصر پنجشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی استان کرمان گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه 4 گفت: فاز نخست کارخانه فولاد در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد و حدود 500 نفر اشتغال مستقیم دارد.

18 اردیبهشت 1398

امکان باروری با تکنیک ژنتیک، زوجین نابارور مشاوره بگیرند

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمدرضا صادقی، با اشاره به اهمیت بحث ژنتیک و تحمیل هزینه ها به بیماران، اضافه کرد: ضروری است که با یک مشاوره دقیق، افرادی که نیازمند به استفاده از این روش ها هستند، تعیین شوند. زیرا به طور کلی باروری پدیده ای است که کارایی بالایی...

12 اردیبهشت 1398

تهاتر هزینه های اجرایی آسفالت قیراندود و عایق کاری در سقف بودجه مصوب بلامانع است

با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از این پس تهاتر هزینه های اجرای آسفالت قیراندود و عایق کاری در سقف بودجه مصوب پس از اعلام خزانه بلامانع است.

8 اردیبهشت 1398

212 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های کشاورزی لرستان پرداخت شد

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا بازدار صبح سه شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان در سخنانی با اشاره به پرداخت تسهیلات به طرح های کشاورزی در استان، گفت: در شش ماه نخست سال جاری بیش از 212 میلیارد تومان تسهیلات به این طرح ها پرداخت شده است.

8 اردیبهشت 1398

سریعترین مردعمودی دنیا: هنوز پاداش بازی های دنیای را نگرفته ام

رضا علیپور می گوید که امیدوار است مسئولان به قول هایی که می دهند عمل نمایند.

8 اردیبهشت 1398

سند شورای صنفی هنرهای نمایشی با ملاحظات حقوقی در دست نگارش است

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره زمان شروع به کار شورای صنفی هنرهای نمایشی که قرار است روند قیمت گذاری بهای بلیت آثار نمایشی و همچنین درجه بندی سالن های خصوصی تئاتر را عهده دار باشد به خبرنگاران گفت: سند شورای صنفی هنرهای...

8 اردیبهشت 1398

آثار مثبت تمرکززدایی از ثبت سفارش آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگاران، محمدحسین فرهنگی، در خصوص ثبت سفارش واردات کالاهای گروه دو و سه در مراکز استان ها، گفت: نباید حوزه اقتصاد حوزه اتخاذ مواضع سخت گیرانه باشد و باید مسیر را تسهیل کرد؛ نظارت، سیاست گذاری و وحدت رویه امر دیگری است.

8 اردیبهشت 1398

تکمیل طرح های نیمه تمام دامغان نیازمند 420میلیارد ریال اعتبار است

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر مجد بعدازظهر دوشنبه در نشست شورای اداری دامغان به میزبانی سالن جلسات فرمانداری این شهرستان بابیان اینکه تکمیل طرح های نیمه تمام دامغان به 420 میلیارد ریال اعتبار احتیاج دارد، ابراز داشت: با بهره برداری از این طرح ها شاهد...

8 اردیبهشت 1398
تعداد: (73)