اخبار اقتصادی

بازدید موزه و اماکن تاریخی تهران از قاب نوروزخانه

ستاد گردشگری شهرداری تهران سال جاری هم مانند هر سال قصد برپایی ایستگاه های نوروزی با عنوان نوروزگاه را در پایتخت داشت. اما سال جاری ویروس کرونا تقدیر برنامه های تهرانگردی و گردشگری در تهران را گونه دیگری رقم زد و ایستگاه های نوروزگاهی پایتخت به نوروزخانه...

12 فروردین 1399

عوارض 50 هزار تومانی آزادراه تهران شمال واقعیت دارد؟

شنیده ها حاکی از آن است که رقم عوارضی منطقه یک آزادراه تهران-شمال رقمی کمتر از 50 هزار تومان است اما هنوز به صورت دقیق نرخ آن را اعلام نکرده اند.

12 فروردین 1399

ناظم الشریعه: واضح بود تیم زیر 20 سال با توجه به کوشش اعضا قهرمان می گردد، حق فوتسال بیش از این است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: با قهرمانی تیم زیر 20 سال ایران در آسیا مسئولیت جامعه فوتسال سنگین تر از گذشته شد.

8 فروردین 1399

کانادا: نفتا را بدون آمریکا پیش می بریم

وزیر تجارت بین الملل کانادا گفت: کشورش میخواهد که مذاکرات از سرگیری پیمان تجارت فرا اقیانوسی را بدون حضور ایالات متحده پیش گیرد.

6 فروردین 1399

ساخت سیستم ترمز عقب خودرو در کشور برای اولین بار

مدیرعامل شرکت آذین تنه گفت: با داخلی سازی سیستم ترمز عقب خودرو به صورت دیسکی در کشور شاهد کاهش ارزبری صنعت خودرو خواهیم بود.

4 فروردین 1399

جاهای دیدنی چابهار

آب و هوای خاص و معتدل چابهار، باعث شده است تا اصطلاح چهار بهار را به آن بدهند و در زمان های مختلف سال می توان به آنجا سفر کرد.

3 فروردین 1399

نحوه عرضه میوه شب عید سال جاری اعلام شد ، پای میوه های لوکس به هفت سین 99 باز می گردد!

بسیاری از مسئولان بر این باورند که با وجود رشد چند برابری فراوری و ذخیره سازی مناسب، احتمال واردات میوه های لوکس دور از انتظار نیست.

2 فروردین 1399

استان کرمانشاه ظرفیت تبدیل شدن به برند صنعت گردشگری را دارد

به گزارش خبرنگاران، مجتبی نیک کردار در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمانشاه که شامگاه یکشنبه در استانداری کرمانشاه برگزار گردید، گفت: باید تمام اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی در استان با همدلی و همزبانی سالی متفاوت را برای مهمانان نوروزی در استان...

2 فروردین 1399

سقف کارت به کارت 10 میلیون تومان شد

خبرنگاران: مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از افزایش سقف کارت به کارت به 10 میلیون تومان در ابزارهای خودپرداز، کیوسک، اینترنت بانک و همراه بانک اطلاع داد.

28 اسفند 1398

برقراری ارتباطی مجدد با مشتری

زمان و علم، هر دو رو به پیشرفت هستند؛ مدتی است که دیگر افراد نسبت به مسایل، خوش بینانه شده و از تمام اتفاق های زندگی درس عبرت می گیرند.

28 اسفند 1398

معرفی زیباترین خانه های متحرکی که در دنیا وجود دارند

بهتر است در ابتدای نوشتار خانه های متحرک، به شرح این نکته بپردازیم که کلمه خانه های سیار یا خانه های متحرک دقیقا به چه معناست. هرگاه صحبت از این نوع خانه ها به میان می آید، یک تصویر ذهنی مشابه در مغز همه ما شکل می گیرد. یک خانواده فقیر بی پول و بی آینده که...

27 اسفند 1398

آخرین تحولات بحران قطر از زبان دیپلمات های عربستان و امارات

دو مقام دیپلماتیک عربستان و امارات از کوشش کشورهای تحریم کننده قطر برای ایجاد راهکار هایی برای حل و فصل بحران قطر خبر دادند.

26 اسفند 1398

ضرورت فعال کردن بخش دانشگاهی در حوزه پائین دستی صنعت نفت

وزیر نفت گفت: در پی این هستیم که دانشگاه ها را در بخش پژوهشی و مطالعاتی صنعت نفت در بخش پائین دستی فعال کنیم.

23 اسفند 1398

دعـای حضرت فاطمـه سلام الله علیها در روز شنبه

نقل است که حضرت فاطمه سلام الله علیها در روزهای شنبه از هر هفته این دعا را قرائت می نمودند و همچنین به آن سفارش می فرمودند:

22 اسفند 1398

پکن سکوی 3 کیلومتری در اعماق دریای جنوبی چین احداث می نماید

پکن میخواهد در آبهای مورد مناقشه دریای جنوبی چین، یک سکو به عمق سه کیلومتر را احداث کند.

21 اسفند 1398

جشن آسمانی و ماتم زمینی ، آخرین شرایط روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان

سیستان و بلوچستان که در دو دهه گذشته با چنین بارندگی بی سابقه ای روبرو نشده بود، در ابتدا و انتهای سال 98 بارش فراوانی داشت که متاسفانه مسئولان مربوطه خودشان را برای این اتفاق آماده نکرده بودند.

20 اسفند 1398

افزایش ظرفیت هتل های ابوظبی

افزایش تعداد گردشگران و رشد صنعت گردشگری ابوظبی موجب شده تا مقامات امارات برای افزایش ظرفیت این شهر برای پذیرایی از مسافران ، تصمیمات جدیدی بگیرند. بر اساس گزارشی تازه از JLL، با ساخت هتل های جدید تا انتها امسال، 2300 اتاق جدید به هتل های این شهر اضافه می...

19 اسفند 1398

واکنش به شایعه بنزین تک نرخی 3 هزار تومانی

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حالی خبر تک نرخی شدن بنزین در شبکه مجازی دست به دست می گردد این موضوع را تکذیب می نماید.

17 اسفند 1398

شفاف سازی در پیشگیری از بروز تخلفات در آموزش پزشکی پیگیری می گردد

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: دو راستا شفاف سازی در پیشگیری از بروز بعضی تخلفات و تکمیل بسته تحولی آموزش جوابگو در معاونت آموزشی وزارت بهداشت پیگیری خواهد شد.

17 اسفند 1398

شی جینپینگ: کروناویروس بزرگترین شرایط اضطراری بهداشتی در چین است

رئیس جمهور چین با تاکید بر اینکه شیوع کرونا بزرگترین شرایط اضطراری بهداشتی را در تاریخ چین ایجاد نموده است تاکید نمود که تاثیر منفی این مساله بر اقتصاد چین اجتناب ناپذیر است.

15 اسفند 1398
تعداد: (261)