با ارزش ترین برندهای روسی معرفی شدند

به گزارش تور روسیه ارزان، اسبر بانک موفق شد بالاتر از غول های گازی و نفتی روسیه در رده نخست با ارزش ترین برندهای روسی قرار گیرد.

با ارزش ترین برندهای روسی معرفی شدند

به گزارش تور روسیه ارزان به نقل از تاس، اسبربانک با 10 میلیارد دلار ارزش (معادل 670.4 میلیارد روبل) به عنوان برترین برند روسیه شناخته شد. ارزش این بانک که به کار خدمات مشاوره مالی نیز مشغول است در طی یک سال گذشته حدود 18 درصد افزایش داشته است.

پس از این بانک، شرکت های نفت و گاز گز پروم و لوک اویل با 4.8 میلیارد دلار (معادل 320.8 میلیارد روبل) و 4.2 میلیارد دلار (معادل 281.1 میلیارد روبل) در رده های دوم و سوم قرار دارند. ارزش برند گازپروم در سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است اما لوک اویل با کاهش 1 درصدی ارزش خود روبرو گردیده است.

چهارمین برند برتر روسی نیز در حوزه انرژی فعال است: روس نفت با ارزش 3 میلیارد دلاری (203.9 میلیارد دروبل) در رده چهارم واقع شده است و ارزش آن طی یک سال بیش از 13 درصد افزایش یافته است. بیشترین افزایش در ارزش طی یک سال اخیر متعلق به شرکت راه آهن روسیه است که با 35 درصد افزایش، ارزش آن به 2.4 میلیارد دلار (159 میلیارد روبل) رسیده است.

اسبربانک بزرگ ترین بانک روسیه محسوب می گردد و به انتخاب مجله گلوبال فاینس توانسته است بهترین عملکرد استفاده از نوآوری در خدمات بانکی را در بین بانک های کشورهای منطقه اروپای مرکزی و شرقی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 290

به "با ارزش ترین برندهای روسی معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ارزش ترین برندهای روسی معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید