برد خانگی نراتزوری برابر بولونیا

به گزارش تور روسیه ارزان، اینتر میلان در دیداری خانگی پیروز شد با نتیجه 3-1 بولونیا را شکست بدهد.

برد خانگی نراتزوری برابر بولونیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، شاگردان آنتونیو کونته که در این ملاقات برتر از حریف ظاهر شدند، در نهایت با گل های روملو لوکاکو و اشرف حکیمی (دو گل)، توانستند بولونیا را از پیش رو بردارند.

اینتری ها بازی را بهتر شروع کردند و در دقایق ابتدایی بازی را در دست داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نمایند. در دقیقه 10 بود که روی یک ضربه کرنر، بازیکنان میزبان در آستانه باز کردن دروازه حریف قرار گرفتند اما واکنش خوب اسکوروپسکی مانع از باز شدن دروازه بولونیا شد.

دو دقیقه بعد نوبت گالیاردینی بود که صاحب موقعیت گلزنی گردد اما ضربه او هم بعد از برخورد به بازیکن حریف به بیرون رفت.

فشار حملات اینتر ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 16 انتها این تیم به گل اول رسید. روی حرکت خوب ایوان پریشیچ و پاس او بود که لوکاکو صاحب موقعیت شد و شوت محکم او به گل اول اینتر تبدیل شد.

بعد از این گل هم رجحان اینتر ادامه داشت و این تیم می توانست خیلی زود به گل دوم برسد اما باز هم اسکوروپسکی مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما در دقیقه 35 باز هم این اینتری ها بودند که صاحب موقعیت شدند. روی یک ضد حمله بود که لوکاکو می توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما این بار هم اسکوروپسکی با یک واکنش دیدنی، مانع از گلزنی مهاجم بلژیکی نرآتزوری شد.

حملات اینتر در دقایق خاتمهی هم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 45 این تیم به گل دوم رسید. این بار مارسلو بروزوویچ بود که پایه گذار گل بود و پاس در عمق او را اشرف حکیمی با یک ضربه تماشایی تبدیل به گل دوم کرد.

در دقایق خاتمهی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت این نیمه با همان دو گل به خاتمه رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی این نیمه دوم اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد گردد، سپری شد. در دقیقه 56، روی یک ضدحمله، الکسیس سانچس می توانست حساب کار را 3-0 کند اما ضربه خطرناک او راهی به چهارچوب دروازه بولونیا پیدا نکرد.

5 دقیقه اینتری ها باز هم صاحب یک موقعیت خوب شدند اما خروج به موقع اسکوروپسکی مانع از استفاده لوکاکو از این فرصت شد.

در دقیقه 63، سینیشا میهایلوویچ، سرمربی بولونیا، سه تعویض همزمان انجام داد و این تغییرات تنها 4 دقیقه بعد جواب داد. روی ارسال سوریانو بود که امانوئله وینیاتو از فاصله ای نزدیک دروازه میزبان را باز کرد.

اما این نتیجه تنها سه دقیقه پایدار بود و اینتری ها در دقیقه 70 کار را به تساوی کشیدند. اشرف حکیمی که با پاس آرتورو ویدال در میانه زمین صاحب توپ شده بود، با یک نفوذی عالی و ضربه ای تماشایی دروازه بولونیا را باز کرد.

در ادامه هر دو تیم کوشش زیادی برای زدن گل های بعدی انجام دادند و موقعیت های نصفه ونیمه ای هم روی دروازه ها ایجاد شد اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و اینتر با همان نتیجه 3-1 به پیروزی رسید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1715

به "برد خانگی نراتزوری برابر بولونیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد خانگی نراتزوری برابر بولونیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید