برنامه ای بچگانه با اجرای عمو سبیلو

به گزارش تور روسیه ارزان، سال ها پیش شهاب عباسی در مجموعه آیتمی خنده بازار برنامه های مختلف تلویزیون را هجو می کرد. یکی از این برنامه های مورد هجو، برنامه فتیله، آدینه تعطیله بود. طی این آیتم، سه کاراکتر با سبیل های تا بنا گوش در رفته، تحت عنوان عمو به اجرای برنامه می پرداختند. حالا بعد از گذشت سال ها از پخش آن برنامه طنز، این ماجرا به طور جدی در یک برنامه بچگانه رخ داده است.

برنامه ای بچگانه با اجرای عمو سبیلو

دقت کنید روز / کلیپی که باید با تصاویر الرساله ساخته می شد | شامگاه آدینه 29 بهمن ماه 1401 و در شب عید مبعث حضرت رسول (ص)، شبکه آی فیلم کلیپی عربی با نام مبعث نور را در یکی دو نوبت روی آنتن فرستاد. این کلیپ که به زبان عربی اجرا می شد، در مدح پیامبراکرم (ص) و به بعثت رسیدن ایشان بود. درکلیپ مورد نظر، تصاویری از فیلم محمد رسول الله (ص) ساخته مجید مجیدی این ترانه عربی را همراهی می کرد.

محتوای فیلم مجیدی درباره دوران تولد، کودکی و نوجوانی حضرت رسول (ص) است و اشاره ای به دوران بعثت ندارد. در واقع بهتر بود برای این ترانه تصاویر مربوط به فیلم الرساله به کارگردانی مصطفی عقاد انتخاب می شد که ارتباط بیشتری با موضوع بعثت داشت. در این فیلم مبعوث شدن پیامبر، علنی کردن دین اسلام به وسیله ایشان و… به تصویر کشیده شده که این تصاویر ارتباط مستقیم تری با ترانه این کلیپ داشت. فیلم الرساله با نام محمد رسول الله (ص) در ایران شناخته می گردد.

باور کنیم روز / برنامه ای بچگانه با اجرای عمو سبیلو

سال ها پیش شهاب عباسی در مجموعه آیتمی خنده بازار برنامه های مختلف تلویزیون را هجو می کرد. یکی از این برنامه های مورد هجو، برنامه فتیله، آدینه تعطیله بود. طی این آیتم، سه کاراکتر با سبیل های تا بنا گوش در رفته، تحت عنوان عمو به اجرای برنامه می پرداختند. حالا بعد از گذشت سال ها از پخش آن برنامه طنز، این ماجرا به طور جدی در یک برنامه بچگانه رخ داده است.

در حال حاضر برنامه ای با عنوان دلبرونه از شبکه پنج پخش می گردد که مجری آن با سبیل های دسته دوچرخه ای اش روبه روی بچه های پنج، شش ساله می نشیند و با آن ها درباره دنیای بچگانه شان حرف می زند. چرا باید برای یک مجری برنامه بچگانه، چنین آرایش محاسنی طراحی گردد و او با چنین هیبتی جلوی بچه های خردسال بنشیند و با آن ها گپ بزند. برنامه دلبرونه کاری از گروه کودک شبکه پنج است که اجرای آن را امیر زنده دلان برعهده دارد.

حذف روز / دیگر خبری از مرکز در تلویزیون نیست

پخش فصول محتلف سریال مرکز در طول سال به یکی از برنامه های ثابت شبکه های تامینی از جمله آی فیلم و دیدن تبدیل شده بود. در واقع با نزدیک شدن به اعیاد مذهبی که تلویزیون فضای مفرح و شادی به خود می گرفت، این شبکه ها اقدام به پخش مرکز می کردند. از ابتدای امسال تا الان که در آستانه اعیاد شعبانیه هستیم، این سریال تا به امروز یک بار هم بازپخش نداشته و تلویزیون به طور کامل آن را کنار گذاشته است.

در عوض سریال های زیرخاکی و فصول مختلف نون خ در طول سال چندین و چند باز پخش داشته اند. این رویگردانی از سریال مرکز بعد از پخش فصل ششم آغاز شد و بعد از آن دفعات تکرار سریال کاهش پیدا کرد، اما در امسال تلویزیون به کل این سریال را از چرخه بازپخش ها کنار گذاشته است. این در حالی است که دیگر سریال های سیروس مقدم در طول سال به تناوب روی آنتن رفته اند.

منبع:روزنامه هفت صبح

منبع: فرادید
انتشار: 1 اسفند 1401 بروزرسانی: 1 اسفند 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2525

به "برنامه ای بچگانه با اجرای عمو سبیلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ای بچگانه با اجرای عمو سبیلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید