بهترین تفریحات تایلند

تایلند یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای تجربه تفریحاتی شاد و به یادماندنی است. در این مقاله شما را با بهترین تفریحاتی که می‌توانید در تور تایلند تجربه کنید، آشنا خواهیم کرد.

بهترین تفریحات تایلند

در تور تایلند از بازار های شبانه تایلند تا مراکز خرید بزرگ تایلند و بانکوک می توانید خریدی لذت بخش و خوبی را تجربه نمایید. در طول سفر با تور تایلند، در بانکوک حتما که یک روز کامل را به گشت و گذار در بازار های شبانه بانکوک و مراکز خرید تایلند اختصاص دهید. مغازه های متنوع و مختلفی در سراسر شمال و شمال شرقی وجود دارد که در آنها می توانید انواع اجناس از مانند وسایل و زیورآلات نقره، ابریشم، سفال، نقاشی هیا چوبی، صنایع دستی تایلند، لباس و غیره را در قیمتی مناسب خریداری کنید. مراکز خرید و بازار هایی نظیر : مرکز خرید چاتوچاک (Chatuchak)، بازار شباه آسیا تکو بازار آخر هفته است.

قایق های تایلندی می توانند شما را با اعماق زیبایی ها ببرند، پارک ملی تایلند که به زیبایی نفس گیر در سراسر دنیا معروف اند، دارای مسیر های دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی عالی می باشند.

پارک های ملی هم در تور تایلند برای تفریح جاذبه‌هایی دارند که در لیست زیر به معرفی بهترین‌های آن‌ها پرداخته‌ایم:

  • پارک ملی Doi Inthanon بالاترین قله تایلند
  • پارک ملی Khao Yai یکی از بزرگترین جنگل های موسمی در آسیا و یکی از میراث جهانی یونسکو محسوب می شود.
  • پارک ملی سای یوک (Sai Yok National Park) با چند آبشار، غارها و حیوانات نایاب
  • پارک ملی کوهو سوک (Khao Sok National Park) بهترین نقطه جنوبی تایلند
  • پارک تاریخی فمیس(Phimai Historical Park) مکان های تاریخی قرن 12 ام.
  • پارک تاریخی (Phanom Rung Phanom Rung Historical Park) خانه های قدیمی متعلق به خمر باستان، ساخته شده از ماسه سنگ که قدمت به قرن 12ام بر می گردد.
  • آبشار خاو سای دائو (Khao Sai Dao Waterfall) بازدیدکنندگان میتوانند یک پناهگاه حیات وحش را کشف کنند. علاوه بر این، یک آبشار شگفت انگیز سطح 16 طبقه در این منطقه جریان دارد.
  • آبشار اراوان (Erawan Waterfall) دارای هفت طبقه از آبشار، استخرهای آب شیرین که می توانید شنا نمایید.

به "بهترین تفریحات تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین تفریحات تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید