تدوین برنامه 100 روزه رایتل

به گزارش تور روسیه ارزان، سرپرست مدیریت عامل رایتل با اشاره به تدوین برنامه 100 روزه این شرکت گفت: سال آینده را با افزایش درآمد رایتل و رضایت مندی مشتری پیش خواهیم برد.

تدوین برنامه 100 روزه رایتل

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی تور روسیه ارزان به نقل از رایتل، یاسر رضاخواه سرپرست مدیریت عامل رایتل با بیان اینکه با تکیه بر ایده ها و خلاقیت های نیروی انسانی کارآمد، راه کارهای برون رفت از فضای فعلی طراحی می شود و این اپراتور با سرعت به روزهای اوج خود باز می شود، گفت: سال آینده را با افزایش درآمد رایتل و رضایتمندی مشتری پیش خواهیم برد.

وی با اشاره به تدوین برنامه 100 روزه این شرکت گفت: با توجه به چالش های اخیر، ایجاد فضای آرامش و ثبات مدیریتی درون مجموعه رایتل از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا ضمن هماهنگی کامل با مدیریت شستا و همراهی و همکاری جدی با وزارت ارتباطات، به جز فعالیت هایی مبتنی بر عملکرد و سودآوری شرکت برنامه دیگری در دستور کار فعلا نداریم.

وی به نیروی انسانی توانمند و کارآمد در درون رایتل اشاره نمود و اضافه نمود: تیم مدیران و کارشناسان رایتل یکی از مهمترین سرمایه های رایتل هستند و قطعا با تکیه بر ایده ها و خلاقیت های همین نیروی انسانی کارآمد، راه کارهای برون رفت از فضای فعلی طراحی می شود و رایتل با سرعت به روزهای اوج خود باز می شود.

سرپرست مدیریت عامل رایتل با بیان اینکه یک شرکت باید سودآور باشد، توضیح داد: مشترکان، کارکنان، سهام داران و شرکای تجاری رایتل بازوان قدرتمند ما هستند که با تکیه بر اعتماد آنها و با برنامه ریزی هدفمند هفتگی و ماهانه و البته با مدیریت هزینه و نظم اقتصادی، سعی می کنیم تا خاتمه سال جاری رایتل را به نقطه سربه سر اقتصادی برسانیم.

وی با بیان اینکه توسعه درآمدها، ارتقاءخدمات و هم افزایی با سایر اجزای سازمان تأمین اجتماعی در دستور کار است، گفت: اصلاح صورت های اقتصادی و ساختار اقتصادی شرکت پس از هماهنگی با شستا نهایی می شود.

رضاخواه که تجربه مدیرکل فروش سازمانی را در همراه اول در کارنامه خود دارد، از تمرکز بر کیفیت شبکه اطلاع داد و اضافه نمود: با تقویت سایت ها و تمرکز بر پوشش دهی مناسب و ارتقاء تجربه مشتریان درآمد جدید ایجاد می کنیم. ضمن آنکه همه برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی را نیز با موضوع برنامه ها و تصمیمات فنی پیش خواهیم برد و کمپین های متنوع، متناسب با احتیاج مخاطبان و ارائه سرویس های جدید طراحی خواهیم کرد.

مدیر دفتر اسبق شرکت اریکسون در تهران، ضمن تاکید بر تمرکز فعالیت های فنی، گفت: با فاصله دریافت از مسائل حاشیه ای در رایتل به سمت سودآور شدن این اپراتور به عنوان یکی از اپراتورهایی که می تواند به بهره وری و خلق ارزش در کشور یاری کند، حرکت می کنیم.

رضا خواه که تجربه فعالیت های بین المللی و همکاری با زیمنس و اریکسون را در کارنامه کاری خود دارد، با اشاره به سختی توسعه فعالیت ها در زمان تحریم، گفت: سخت تر از این دوره تحریم را در همکاری های بین المللی در گذشته پشت سر گذاشته ام و تحریم های پیچیده ایران را از سر گذراندیم و معتقدم با برنامه ریزی درست به رشد درآمدی لازم برای ورود به محدوده سودآوری دست می یابیم و سال آینده را با افزایش درآمد و رضایتمندی مشتری پیش خواهیم برد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 894

به "تدوین برنامه 100 روزه رایتل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین برنامه 100 روزه رایتل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید