ترامپ: چرا اخبار جعلی گاف های اوباما را گزارش نمی داد؟

رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از نحوه پوشش رسانه های جعلی از خودش به اقدام همین رسانه ها در مقابل اشتباه سال 2008 باراک اوباما در کمپین انتخاباتی اشاره نمود.

ترامپ: چرا اخبار جعلی گاف های اوباما را گزارش نمی داد؟

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری نوشت: زمانی که رئیس جمهوری اوباما گفت به 57 ایالت سفر نموده است، رسانه های خبری جعلی توجه چندانی به آن نشان ندادند. می توانید تصور کنید که اگر من این را می گفتم، داستان سال می شد!

او همچنین لورا اینگراهام، مجری خبری فاکس نیوز را تگ کرد. باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا در هفته های اخیر به کمپین های انتخابات کنگره ورود پیدا نموده است و از ترامپ و سیاست هایش انتقاد می نماید و این مجری فاکس نیوز در برنامه جمعه شب به آن پرداخت.

اشتباه اوباما که اینگراهام هم به آنها اشاره نمود، در مه سال 2008 حین رقابت ها برای کسب نامزدی حزب دموکرات انجام شد و همان زمان لس آنجلس تایمز آن را پوشش داد.

اوباما گفت: بازگشت به اورگان بسیار فوق العاده است. در 15 ماه گذشته، ما به جای جای ایالات متحده سفر نموده ایم. تا الان 57 ایالت رفته ام؟ فکر می کنم یک ایالت دیگر باقی مانده باشد. آلاسکا و هاوایی من حتی اجازه ندارم به آن فکر کنم ولی واقعا دلم می خواهد به آنجا بروم اما کارکنان من آن را توجیه پذیر نمی دانند.

اوباما پس از این سخنان در جمع خبرنگاران به اشتباهش اذعان نموده و گفت که تصادفا شمار قربانیان احتمالی میانمار را نادرست به زبان آورده است. او همچنین گفت که ظاهرا در تعداد ایالت ها اشتباه نموده و این نشان می دهد که قابلیت کار کردنش با اعداد کاهش یافته است. براساس گزارش تایمز، اوباما در آن موقع 16 ماه بود که در کمپین به سر می برد و از سوی رسانه ها و شبکه های آنلاین هم مورد انتقاد نهاده شد. حتی پایگاهی خبری هم تصویری از پرچم آمریکا به همراه 57 ستاره منتشر کرد تا به گاف اوباما اشاره کند.

ترامپ پیش از رسیدن به ریاست جمهوری هم همواره موضعی تند و تیز علیه اوباما داشت و حتی معتقد بود که او متولد آمریکا نیست. او نهایتا در کمپین سال 2016 اذعان کرد که رئیس جمهوری سابق آمریکا متولد آمریکاست. نقدها اخیر رئیس جمهوری آمریکا پس از آن مطرح شد که تعداد کشته هایی که او از توفان های سال گذشته پورتوریکو ارائه داد، زیر سوال رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترامپ: چرا اخبار جعلی گاف های اوباما را گزارش نمی داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: چرا اخبار جعلی گاف های اوباما را گزارش نمی داد؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید