تکلیف پالایش یکمی هایی که سود نگرفتند، مشخص شد

به گزارش تور روسیه ارزان، نحوه پرداخت سود سهامداران حقوقی و سایر سهامداران حقیقی که سود مجمع صندوق پالایشی یکم را دریافت نکرده اند، مشخص شد.

تکلیف پالایش یکمی هایی که سود نگرفتند، مشخص شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، صندوق پالایشی یکم در نخستین مجمع خود که در بهمن ماه امسال برگزار شد 600 تومان به ازای هر واحد سرمایه گذاری سود تقسیم کرد و این تقسیم سود طبق بند 19 اساسنامه این نهاد مالی انجام و مقرر شد سود دارندگان واحدهای سرمایه گذاری پالایش تا آخر بهمن از طریق سامانه سجام واریز شود.

بر این اساس سود سهامداران حقوقی نیز با ارسال آخرین روزنامه رسمی تغییرات و اعلام کتبی شماره حساب و شبای بانکی از تاریخ 25 اسفندماه 1400 قابل پرداخت خواهد بود.

همچنین نحوه پرداخت سود سایر سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده بودند یا شماره حساب هایشان دارای اشکال بوده است، سود این افراد از فردا(سه شنبه، 24 اسفند) با مراجعه به کلیه شعب بانک اقتصاد نوین در سراسر کشور و ارائه کارت ملی قابل دریافت است.

شایان ذکر است صندوق پالایشی یکم مشتمل بر چهار شرکت پالایش نفت تهران، پالایش نفت تبریز، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت بندرعباس که در نماد پالایش دادوستد می شود.

این صندوق 5 شهریور سال 99 با 20 درصد تخفیف یعنی 10 هزار تومان به مردم عرضه شد و حالا با تقسیم سود 600تومانی افرادی که در پذیره نویسی مزبور شرکت کرده بودند، هنوز هم به نقطه سربه سر نزدیک نشده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2402

به "تکلیف پالایش یکمی هایی که سود نگرفتند، مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف پالایش یکمی هایی که سود نگرفتند، مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید